Automatizēti risinājumi medicīnas iestādēm "MedBaltica" izstādē

Aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījāmies starptautiskajā medicīnas izstādē "MedBaltica 2022" un pastāstījām par mūsu tehnoloģiju risinājumiem, kas īpaši piemēroti ārstniecības iestādēm. 

Nav noslēpums, ka vispārēja digitalizācija un automatizācija ir nākotne un ka modernās tehnoloģijas ienāk gandrīz ikvienā nozarē, jo palīdz optimizēt uzņēmuma resursus jeb samazināt izmaksas. Tomēr konkrēti ārstniecības iestādēs, jaunākās paaudzes risinājumi nodrošina arī kvalitatīvāku un drošāku pacientu aprūpi.

Ieskatieties, kā mums gāja, un uzziniet vairāk par demonstrētajiem risinājumiem!

Medikamentu noliktavas automatizācija

Noliktavas automatizācija ir viens no iestādes efektivitātes pamatprincipiem, kas paaugstina servisa kvalitāti un drošību. Swisslog automatizētā medikamentu uzglabāšanas noliktava paredz robotizētu medikamentu šķirošanu un sadali.

Pneimopasts

Pneimatiskās gaisa pasta sistēmas atvieglo piegādi starp iestādes nodaļām, kas bieži vien atrodas dažādos korpusos vai stāvos. Pneimopastu var izmantot dažādiem mērķiem, piemēram, dokumentu vai asins paraugu transportēšanai. 

Māsu izsaukuma sistēmas

Papildus zvanu un trauksmes signālu pieņemšanai un izsaukuma vietas noteikšanai, jaunākie risinājumi paredz arī personāla kustības vizualizāciju, elektrisko durvju slēdzenes kontroli, kameru monitoringu, analītikas iespējas u.c. funkcijas.