Piekļuves un darba laika uzskaites sistēmas

Piekļuves kontroles sistēmas ir paredzētas, lai kontrolētu un vadītu uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju kustību, lai nodrošinātu maksimālu drošību un redzamību. Piekļuves sistēmu var integrēt ar darba laika uzskaites sistēmu, lai iegūtu precīzu pārskatu par darbinieku darbu.

Sazinies ar mums
 • Biometrija nodrošina papildus drošību
  Biometrija nodrošina papildus drošību

  Biometriskās piekļuves un darba laika uzskaites sistēmās papildus piekļuves kartei apmeklētāju vai darbinieku ir iespējams identificēt  ar pirkstu nospiedumu vai sejas atpazīšanu. Biometriskās sistēmas ir ērtākas un drošākas, jo durvju piekļuves karte var pazust vai nonākt nepareizās rokās. Piekļuves termināli ir integrējami ar citām piekļuves ierīcēm, kur pirkstu nospiedumu lasītājs un sejas atpazīšanas ierīce kontrolē piekļuves vārtu vai turniketu kustību.

 • Pirkstu nospiedumu lasītāji
  Pirkstu nospiedumu lasītāji

  Pirkstu nospiedumu piekļuves un darba laika uzskaites sistēmas princips ir vienkāršs: ierodoties darbā, ir jānovieto pirksts uz ierīces, tas tiks noskenēts un ierašanās tiks reģistrēta. Dodoties pusdienās vai pārtraukumā, atliek tikai uzlikt pirkstu uz ierīces un darbinieks tiks reģistrēts. Pirkstu nospiedumu lasītāji ir arī izturīgi pret laikapstākļiem un vandālisma, un tos var uzstādīt ārpus telpām.

 • Sejas atpazīšanas kameras
  Sejas atpazīšanas kameras

  Sejas atpazīšanas iekārtas labākā priekšrocība ir bezkontakta piekļuve – darbiniekam nav jāpieskaras terminālim, kas ir higiēniskāks un ērtāk lietotājams. Sejas atpazīšana ir piemērota uzņēmumiem, kur darbinieku darba veikšanai nepieciešams izmantot, piemēram, darba cimdus. Sejas noteikšanas terminālis ātri nosaka cilvēka seju gan labi apgaismotā, gan slikti apgaismotā telpā. Turklāt ir iespējams atšķirt identiskos dvīņus, turklāt ierīce spēj atšķirt reālu cilvēku no ierīcē redzamā video ieraksta vai izdrukāta attēla.

 • Mobilās piekļuves risinājums
  Mobilās piekļuves risinājums

  Mobilās piekļuves sistēmās piekļuve tiek nodrošināta ar viedtālruņa palīdzību. Piekļuves terminālis atbalsta mobilo autentifikāciju un mobilās kartes, kuru pamatā ir NFC un BLE tehnoloģija. Ir daudz lielāka iespēja, ka cilvēks aizmirsīs vai pazaudēs savu piekļuves karti kā viedierīci jeb savu mobilo tālruni, kas parasti ir neatņemama sastāvdaļa lielākajai daļai cilvēku. Mobilo lietotni var atjaunināt automātiski, nodrošinot, ka visi darbinieki izmanto jaunāko versiju.

 • Darba laika uzskaite
  Darba laika uzskaite

  Izmantojot pieejas un darba laika uzskaites sistēmu, darba devējs jebkurā brīdī var pieteikties jebkurā vietā ar interneta pieslēgumu un gūt priekšstatu par notiekošo viņa uzņēmumā – cik cilvēku ir darbā, cik prom, kas un cik ilgi ir strādājuši utt. Papildus no termināļa saņemtā informācija ir savietojama ar gandrīz jebkuru grāmatvedības uzskaites programmatūru. Tādējādi algu aprēķināšanai nepieciešamo informāciju (darba laiks, virsstundas, slimības dienas u.c.) var viegli nodot grāmatvežiem.

Skatīt mūsu projektus

Vēzē un ej!

Vai atceries to reizi, kad no mājas izgāji bez sava viedtālruņa? Visticamāk, ka nē!

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Biometriskā piekļuve Printify

Mūsdienās par tehnoloģiju attīstības tempu sūdzēties nevaram, taču, vai esat novērojuši, kādā zibens ātrumā attīstās un apstākļiem pielāgojas tehnoloģijas pandēmijas laikā? 

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Drošības un piekļuves kontroles risinājumi Igaunijas ostā

2010. gadā tika pabeigta gandrīz divus gadus ilgusī Rohukilas-Heltermaa un Virtsu-Kuivastu ostas drošības un piekļuves kontroles risinājumu projektēšana, izstrāde un būvniecība.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Piekļuves kontrole Swedbank

Fiziskās drošības un piekļuves risinājumi ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu publiskās vietās.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Latvijas Banka kļūst apmeklētājiem vēl atvērtāka

Latvijas Banka ir viena no valsts nozīmīgākajām institūcijām, tādēļ droša, moderna un ērta darba vide ir būtiska gan centrālās bankas darbiniekiem, gan apmeklētājiem.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.