Pievienojies Hansab

Hansab nodrošina uzņēmumus ar integrētiem tehnoloģiju biznesa risinājumiem un sadarbojas ar tiem inovatīvu un ilgtspējīgu tehnoloģiju risinājumu ieviešanā. Pateicoties tam, jūs varat strādāt pie risinājumiem, kas palīdz padarīt dzīvi vieglāku un drošāku.

Kāpēc Hansab?
Hansab panākumu pamatā ir mūsu cilvēki. Mums ir svarīga atbalstoša darba vide un saskaņots pamatvērtību kopums. Mēs atklāti komunicējam un dalāmies ar idejām un zināšanām, mēs klausāmies (atvērtība); mēs pildām savus solījumus un nebaidāmies no atbildības (uzticamība); mēs atbalstām viens otru, jo kopā esam labāki (sadarbība); mēs uzdrošināmies izmēģināt jaunas lietas un darīt to, ko neviens cits iepriekš nav darījis (inovācijas); Mēs esam godīgi un cienām viens otru, augstu vērtējam atvērtu biznesa kultūru un dodam ieguldījumu sabiedrības attīstībā (ētika).
Skatīt vairāk
Darbs Hansab
Uzņēmumā Hansab jūs varat strādāt pie risinājumiem, kas palīdz padarīt dzīvi vieglāku un drošāku. Jūs varēsiet pielietot savas esošās prasmes un intereses jomā, kas jums visvairāk patīk - mums ir iespējas pārdošanā, tehniskajās lomās, IT un atbalstā. Ja šobrīd nevarat atrast meklēto, vienmēr varat mums nosūtīt e-pastu, lai informētu mūs par savu interesi.
Skatīt vairāk
Prakse Hansab
Prakse Hansab ir lielisks veids, kā sākt savu karjeru, augt un attīstīties kopā ar mums. Gadu gaitā daudzi no mūsu praktikantiem ir izauguši par vērtīgiem Hansab darbiniekiem. Ja pašlaik nav izsludināta neviena prakses vieta, rakstiet e-pastu, lai informētu mūs par jūsu interesi.
Skatīt vairāk