Automatizētās materiālu transportēšanas sistēmas

Automatizētās materiālu transportēšanas sistēmas piedāvā ātru šķirošanu un materiālu transportēšanas automatizāciju. Izmantojot šīs tehnoloģijas, Jūs varat ietaupīt laiku un labāk konkurēt savā tirgū. Turklāt, automatizēta materiālu transportēšana ir drošāka, nekā manuālā.

Sazinieties ar mums
 • Pneimatiskās gaisa pasta sistēmas
  Pneimatiskās gaisa pasta sistēmas

  Daudzās organizācijās bieži rodas nepieciešamība pārsūtīt dokumentus, mazas lietas, medikamentus vai naudu no firmas vai mājām, no vienas vietas uz otru. Bieži to nākas darīt vairākas reizes dienā un starp dažādiem stāviem. Viens no risinājumiem ir pneimotransporta sistēma – gaisa pasts.

 • Piegādes iespējas
  Piegādes iespējas

  Gaisa pasts sastāv no plastikāta caurules, kas savieno darba vietas un vadošos moduļus, turbīnas un kontrolierīces. Sūtījumu ievieto speciālā konteinerā, kas savukārt atrodas caurulē. Pēc tam tiek iedarbināta turbīna, kas darbojas atbilstoši nepieciešamajam - uz augšu vai uz leju un liek konteineram kustēties. Konteiners ar sūtījumu kustas ar ātrumu starp 2 m/s un 20 m/s. Ātrums ir atkarīgs no sūtījuma specifikas. Ja sūtījums ir mazāks, tad tiek pielietots mazāks ātrums.

 • Neierobežotas iespējas jebkurai nozarei
  Neierobežotas iespējas jebkurai nozarei

  Hansab piedāvā pilnu pneimatisko cauruļu sistēmu, ko var izmantot dažādiem mērķiem, piemēram, dokumentu apstrāde / asins paraugu transportēšanai jebkurā vidē. Sistēmas diapazons svārstās no vienkāršas 2 virziena punkta uz punktu sistēmas, līdz vairāku staciju divvirzienu sistēmām.Sistēma pieejamas dažādos izmēros un spēj darboties gan iekšējā gan ārējā vidē, ieskaitot pazemi, ja tas ir nepieciešams.

Mūsu realizētie projekti

Medicīnas sabiedrības ARS renovētā ēka aprīkota ar rindu vadības sistēmu no Qmatic

Līdz ar Medicīnas sabiedrības ARS renovācijas procesa noslēgšanos, kā arī turpinot veiksmīgi aizsākto sadarbību, Rīgā, Jāņa Asara ielā 3, savu ieguldījumu medicīnas iestādes mode

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Skaidras naudas apstrādes risinājums Ziemeļigaunijas medicīnas centrā

Jautājumi un problēmas, kas saistīti ar skaidras naudas apstrādi, ir aktuāli ne tikai mazumtirgotājiem, bet arī visām iestādēm, kur par produktiem un pakalpojumiem norēķinās skai

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Bērnu drošība = Hansab prioritāte

Cilvēku vajadzības veido hierarhiju un aktualizējas pakāpeniski viena pēc otras.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.