Par mums

Hansab SIA

Hansab ir viens no Latvijā vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem automatizācijas, digitalizācijas un drošības jomās. Mūsu klienti ir dažādu nozaru uzņēmumi un valsts iestādes visā Baltijā. Tiem piedāvājam pilnus risinājumus - konsultācijas, programmatūras izstrādi, integrāciju, aparatūras pārdošanu, projektu vadību un pēcpārdošanas servisu.

Hansab grupa

Hansab mātes uzņēmums ir Igaunijas OÜ Hansab Group. Hansab grupa darbojas Latvija, Lietuvā, Igaunijā valstīs un Somijā. Grupā ir septiņi uzņēmumi: Hansab Group OÜ, Hansab AS, Hansab SIA, Hansab UAB, Hansab OY, Ellore OÜ un Hansab. IT Solutions OÜ.
Hansab uzņēmumu grupa šogad atzīmē savu 32. darbības gadu ar konsolidēto apgrozījumu 40 miljonu eiro apmērā un vairāk nekā 300 speciālistu komandu.

Mūsu vīzija ir būt par vadošo tehnoloģiju risinājumu piegādātāju.
Mūsu misija ir padarīt jūsu dzīvi vieglāku un drošāku.

Mūsu pakalpojumi

Esam oficiālais partneris vairāk nekā 100 piegādātājiem. Mēs pārdodam, instalējam un apkalpojam risinājumus no vadošajiem ražotājiem kā piemēram, NCR, Ingenico, Qmatic, Bosch, Sony, Samsung, Glory Global Solutions un citi. Sadarbība ar pasaulē pazīstamākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem sniedz iespēju piedāvāt jaunākos produktus tirgū.

Kvalitāte ir Hansab uzņēmumu atslēgvārds. Mēs cenšamies sasniegt visaugstāko līmeni, kas tiek konsekventi atzīts ar daudzām kvalitātes vadības balvām.

Atbilstība standartiem

Hansab piedāvātie pakalpojumi un risinājumi atbilst ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000 un ISO 27001 kvalitātes standartiem.

Mums ir piešķirts Industriālās drošības sertifikāts, kas ļauj izpildīt valsts pasūtījumus, kas saistīti ar piekļuvi valsts noslēpuma objektiem.
Tas apliecina arī komersanta spēju nodrošināt šādas informācijas aizsardzību.

Saskaņā ar ISO 14001 vides standartu esam apņēmušies nepārtraukti uzlabot mūsu ekoloģiskos rādītājus visu mūsu produktu, pakalpojumu un risinājumu dzīves cikla laikā.

2023. gadā BaltCap, lielākais privātā kapitāla fondu pārvaldnieks Baltijā, iegādājās 70% Hansab akciju. 

Lai labāk iepazītos ar Hansab - noskatieties video!

Laipni lūdzam Hansab 2.0

Embedded thumbnail for Par mums