Par mums

Hansab svin 29 biznesa gadus ar rekordlielu konsolidēto apgrozījumu.

2019. gadā Hansab apgrozījums sasniedzis 30 miljoni eiro un komandu, kurā ir vairāk nekā 260 profesionāļu. Mūsu mērķis ir būt par vadošo pilnu tehnoloģiju risinājumu piegādātāju klientiem. Pateicoties visaptverošajam produktu portfelim, kas sevī ietver automatizācijas, drošības, naudas apstrādes un finanšu sistēmas, mēs piedāvājam vislabāk integrētus risinājumus un produktus, lai padarītu mūsu klientu biznesu efektīvākus un drošākus, ērtāku darbinieku ikdienas dzīvi un uzlabotu savu klientu pieredzi.

Viena no mūsu galvenajām priekšrocībām ir pilnu risinājumu nodrošināšana. Ietverot konsultācijas, programmatūras izstrādi un integrāciju, iekārtu pārdošanu, projektu vadību un pēcpārdošanas pakalpojumus. Mūsu ilgtermiņa klientiem ir vadošās organizācijas, kas darbojas mazumtirdzniecības, transporta, finanšu, valsts un izglītības nozarēs.

Mūsu mājas teritorija aptver Igauniju, Latviju, Lietuvu, Somiju un Baltkrieviju, un tajā ir deviņi uzņēmumi: Hansab Group OÜ, Hansab AS, Hansab SIA, Hansab UAB, Hansab OY, Ellore OÜ, Hansab Kinnisvara OÜ, Hansab Turtas UAB un Hansab. IT Solutions OÜ.

Mūsu risinājumu un pakalpojumu portfelis ir unikāls. Esam oficiālais  partneris vairāk nekā 100 piegādātājiem, mēs pārdodam, instalējam un apkalpojam risinājumus no vadošajiem ražotājiem kā piemēram, NCR, Ingenico, Qmatic, Bosch, Sony, Samsung, Glory Global Solutions un citi. Partnerattiecības ar pasaulē pazīstamākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem sniedz mums priekšrocības, ja mums ir jaunākās un novatoriskākās tehnoloģijas.
Kvalitāte ir Hansab uzņēmumu atslēgvārds, un uzņēmumi cenšas sasniegt visaugstāko līmeni, kas tiek konsekventi atzīts ar daudzām kvalitātes vadības balvām.

Hansab piedāvātie pakalpojumi un risinājumi atbilst ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000 un ISO 27001 standartiem.

Embedded thumbnail for Par mums