Hansab pārdošanas komanda NBS Industrijas dienā 2024

NBS Industrijas Diena 2024: Inovācijas aizsardzības frontē.

24. aprīlī mūsu komanda ar lielu aizrautību piedalījās NBS Industriju dienā, kas notika Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā Rīgā, Ezermalas ielā 8B. 
Pasākuma mērķis bija demonstrēt Latvijā ražotus produktus un pakalpojumus, kas tiek izmantoti vai varētu tikt izmantoti Nacionālo Bruņoto Spēku nodrošinājuma un apgādes sistēmā.

Klātesošos Iepazīstinājām ar mūsu jaunākajām inovācijām drošības un aizsardzības jomā:
•    Dronu detekciju, kas nodrošina gaisa telpas drošību,
•    Perimetra drošības uzraudzību, kuri garantē objektu neaizskaramību,
•    Sprādzienbīstamu vielu detekciju, lai palīdzētu novērst iespējamos draudus,
•    Gājēju un transporta kontroli, lai uzlabotu infrastruktūras aizsardzību.

Mūsu piedāvātie risinājumi izpelnījās atzinību par to inovativitāti un praktisko pielietojamību aizsardzības vajadzībām, un mēs esam gandarīti par iespēju veicināt drošākas sabiedrības veidošanu
Esam pateicīgi par iespēju dalīties ar mūsu jaunākajiem drošības un aizsardzības risinājumiem NBS Industriju dienā 2024, apliecinot mūsu apņemšanos veidot drošāku sabiedrību.

Šis pasākums ir apliecinājums tam, ka inovācijas un sadarbība var mainīt aizsardzības nozari, un mēs esam lepni būt šīs pārmaiņas daļa.
Gribat uzzināt vairāk par mūsu produktiem un pakalpojumiem vai iesaistīties nākotnes projektos? Sazinieties ar mums šodien un uzziniet, kā mēs varam palīdzēt jūsu organizācijai sasniegt drošības mērķus.

Jānis Rutkovskis, mob. 26186860, janis.rutkovskis@hansab.lv vai Edgars Zeps, mob. 8689226, edgars.zeps@hansab.lv

 

 

Atpakaļ