Drošības bolardi un ceļu bloķētāji

Sākotnējais drošības bolardu uzstādīšanas mērķis bija aizsargāt nozīmīgas ēkas, taču vēlāk tos arvien biežāk sāka izmantot cilvēku drošības nodrošināšanai publiskās vietās. Bolardus var izmantot, lai norobežotu ietves gājēju aizsardzībai, ierobežotu pūļa drūzmēšanos, novērstu transportlīdzekļu iebraukšanu neatļautās teritorijās. Mūsu produktu klāsts iekļauj gan sertificētus bolardus ar ļoti augstu drošības pakāpi, gan vienkāršus bolardus autostāvvietām.

Sazinies ar mums
 • Automātiskie bolardi
  Automātiskie bolardi

  Automātiskos bolardus var pacelt un nolaist attālināti, tādēļ tie būs piemēroti izmantošanai teritorijās, kur ir nepieciešama augsta līmeņa drošība visos laikos, piemēram, piebraucamajiem ceļiem vai ēku ieeju priekšā. Automātiskos bolardus var kontrolēt ar vadības pulti, mobilo tālruni, piekļuves karti, drošības sistēmu vai transportlīdzekļa numura zīmes atpazīšanas sistēmu.

 • Fiksētie bolardi
  Fiksētie bolardi

  Fiksētie bolardi tiek uzstādīti vietās, kur kustība ir pastāvīgi slēgta. Tie piedāvā triecienpārbaudītu drošību gan urbānām, gan rūpnieciskām vidēm. Neatkarīgi no draudu līmeņa mums būs piemērots risinājums. Fiksētie ceļu bloķētāji ir projektēti un pārbaudīti atbilstoši avāriju testu standartiem.

 • Seklas montāžas bolardi un pārvietojamie bolardi
  Seklas montāžas bolardi un pārvietojamie bolardi

  Seklas montāžas bolardi ir paredzēti situācijas, kad ir problēmātiski uzstādīt tradicionālos bolardus, kuriem ir nepieciešami dziļi pamati. Tādos gadījumos bolardi ar seklas montāžas pamatu izvietošanu ir ideāls variants, lai aizsargātu vietas, kur dziļumam ir īpaši ierobežojumi, piemēram, pilsētvidē, vēsturiskās vietās. Pārvietojamos bolardus var noņemt, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu pagaidu caurbraukšanu un piekļuvi objektam.To konstrukcijai nav nepieciešams pamats

  Pārvietojamos bolardus var noņemt, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu pagaidu caurbraukšanu un piekļuvi objektam.To konstrukcijai nav nepieciešams pamats

 • Manuāli nolaižamie bolardi
  Manuāli nolaižamie bolardi

  Šo bolardu kustināšanai nav nepieciešama strāva, tos var pacelt un nolaist atbilstoši modelim gan ar bezvadu svārpstu, gan ar īpaši aprīkotu augstuma samazināšanas ierīci.

 • Ceļa bloķētāji
  Ceļa bloķētāji

  Hidrauliski ceļa bloķētāji ir ideāls risinājums vietām, kur ir vajadzīga pilnīgas apturēšanas barjera, lai aizsargātos pret transportlīdzekļu radītiem draudiem. Tas piedāvā augstas drošības aizsardzību pie ieejām. Bloķētāja spēcīgā uzbūve un augsta līmeņa korozijas aizsardzība nodrošina uzticamu rezultātu uz daudziem gadiem.

 • Pagaidu ceļa bloķētāji
  Pagaidu ceļa bloķētāji

  Pagaidu ceļa bloķētāji ir piemēroti transportlīdzekļu satiksmes ierobežošanai un ierobežotas platības izveidošanai, piemēram, āra pasākumu un festivālu laikā, kā arī valsts amatpersonu apmeklējumu un svarīgu personu samitu laikā. Tas sastāv no moduļiem, kas var izveidot šķērsli vēlamajā platumā. Moduļi ir viegli un vienkārši samontējami. Pagaidu ceļa bloķētāji tiek uzstādīti uz zemes, un tiem nav vajadzīgi pamati.

Skatīt mūsu projektus

Bollardu risinājumi pūļa pasargāšanai no uzbrukumiem ar automašīnām

Drošība pirmajā vietā.Pēc liela apjoma celtniecības un renovācijas darbiem 2017. gada pavasarī tika atvērts Baltijas Stacijas tirgus Igaunijā.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Bolardi - Drošības risinājumi Igaunijas parlamentam

Lai ierobežotu transportlīdzekļu kustību uz pils apkārtni un atļautu tikai autorizētiem transportlīdzekļiem piekļūt pils telpām, pils teritoriju ieskauj bolardi.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Bollardu risinājumi pūļa pasargāšanai no uzbrukumiem ar automašīnām

Drošība pirmajā vietā.Pēc liela apjoma celtniecības un renovācijas darbiem 2017. gada pavasarī tika atvērts Baltijas Stacijas tirgus Igaunijā.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.