Drošības bolardi un ceļu bloķētāji

Risinājumi cilvēku drošības nodrošināšanai publiskās vietās un transporta bloķēšanai. Gan sertificēti bolardi ar ļoti augstu drošības pakāpi, gan vienkāršāki - autostāvvietām.

Sazinieties ar mums
 • Automātiskie bolardi
  Automātiskie bolardi

  Automātiskos bolardus var pacelt un nolaist attālināti, tādēļ tie būs piemēroti izmantošanai teritorijās, kur ir nepieciešama augsta līmeņa drošība vienmēr, piemēram, uz piebraucamajiem ceļiem vai ēku ieeju priekšā.

  Automātiskos bolardus var kontrolēt ar vadības pulti, mobilo tālruni, piekļuves karti, drošības sistēmu vai transportlīdzekļa numura zīmes atpazīšanas sistēmu.

 • Fiksētie bolardi
  Fiksētie bolardi

  Fiksētie bolardi tiek uzstādīti vietās, kur kustība ir pastāvīgi slēgta. Tie piedāvā triecienpārbaudītu drošību gan urbānām, gan rūpnieciskām vidēm.

  Neatkarīgi no draudu līmeņa mums būs piemērots risinājums. Fiksētie ceļu bloķētāji ir projektēti un pārbaudīti atbilstoši avāriju testu standartiem.

 • Seklas montāžas un pārvietojamie bolardi
  Seklas montāžas un pārvietojamie bolardi

  Seklas montāžas bolardi ir paredzēti situācijām, kad uzstādīt tradicionālos bolardus, kuriem vajadzīgi dziļi pamati, ir grūti. Tādos gadījumos bolardi ar seklu montāžu ir ideāls variants. Visbiežāk tos pielieto pilsētvidē, piemēram, vēsturiskās vietās. 

  Pārvietojamos bolardus iespējams noņemt, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu pagaidu caurbraukšanu un piekļuvi.

 • Manuāli nolaižamie bolardi
  Manuāli nolaižamie bolardi

  Šos bolardus var kustināt manuāli - paceļot un nolaižot ar bezvadu svārpstu vai ar īpaši aprīkotu augstuma samazināšanas ierīci.

 • Ceļa bloķētāji
  Ceļa bloķētāji

  Hidrauliskie ceļa bloķētāji ir ideāls risinājums vietām, kur ir vajadzīga pilnīgas apturēšanas barjera, lai aizsargātos pret transportlīdzekļu radītiem draudiem.

  Tie piedāvā augstas drošības aizsardzību pie ieejām. 

 • Pagaidu ceļa bloķētāji
  Pagaidu ceļa bloķētāji

  Pagaidu ceļa bloķētāji ir piemēroti transportlīdzekļu satiksmes ierobežošanai un ierobežotas platības izveidošanai, piemēram, āra pasākumu un festivālu laikā, kā arī valsts amatpersonu apmeklējumu un svarīgu personu samitu laikā.

  Tie sastāv no moduļiem, kas var izveidot šķērsli vēlamajā platumā. Moduļi ir viegli un vienkārši samontējami. 

Mūsu realizētie projekti

Bollardu risinājumi pūļa pasargāšanai no uzbrukumiem ar automašīnām

Drošība pirmajā vietā.Pēc liela apjoma celtniecības un renovācijas darbiem 2017. gada pavasarī tika atvērts Baltijas Stacijas tirgus Igaunijā.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Bolardi - Drošības risinājumi Igaunijas parlamentam

Lai ierobežotu transportlīdzekļu kustību uz pils apkārtni un atļautu tikai autorizētiem transportlīdzekļiem piekļūt pils telpām, pils teritoriju ieskauj bolardi.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Bollardu risinājumi pūļa pasargāšanai no uzbrukumiem ar automašīnām

Drošība pirmajā vietā.Pēc liela apjoma celtniecības un renovācijas darbiem 2017. gada pavasarī tika atvērts Baltijas Stacijas tirgus Igaunijā.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.