Jānis Rutkovskis un Edgars Zeps Industrijas dienā 2024

Industrijas Diena 2024: Uz drošāku sabiedrību ar tehnoloģiju palīdzību

Iekšlietu ministrijas un DAIF rīkotā “Industrijas diena 2024” ir nozīmīgs notikums drošības nozares profesionāļiem, pulcējot ekspertus, lai diskutētu par aktuālām drošības jomām un tehnoloģiju ietekmi uz sabiedrības drošību.
Industrijas diena kalpoja kā platforma svarīgu drošības jautājumu apspriešanai un jaunu partnerību veidošanai, kas varētu pārveidot drošības nozares nākotni.
Jau vairākus gadus esam  “Industrijas dienas” dalībnieki, jo uzskatām, ka tehnoloģiju attīstība un inovāciju ieviešana ir kritiski svarīgi faktori, lai stiprinātu sabiedrības drošību un civilās aizsardzības noturību.
Tehnoloģiju straujā attīstība piedāvā jaunas iespējas drošības uzlabošanai. Industrijas diena 2024 parādīja, ka tehnoloģiskās inovācijas, piemēram, mākslīgais intelekts un datu analītika, var būtiski uzlabot reaģēšanas spējas un efektivitāti drošības nodrošināšanā.
Pasākumā uzsvērta sadarbības svarīgumu starp valsts iestādēm, privātsektoru un akadēmisko sabiedrību. Vienoti mērķi un kopīgas pūles drošības jomā veicina inovatīvu risinājumu izstrādi un efektīvu to ieviešanu.

Prezentējām un praktiski demonstrējām Suprema piekļuves kontroles risinājumus, sniedzot arī konsultācijas par biometrijas datu pareizu izmantošanu, lai nodrošinātu augstāko drošības līmeni un datu privātumu.

Vairāk informācijas par Industrijas diena 2024 norisi lasi šeit.

Ja vēlies uzzināt vairāk par inovatīviem drošības risinājumiem un biometrijas tehnoloģiju pareizu izmantošanu, sazinieties ar Drošības risinājumu pārdošanas projektu vadītāju Jāni Rutkovski, mob. 26186860, janis.rutkovskis@hansab.lv

Atpakaļ