Ietaupi laiku ar Vocovo komunikācijas risinājumu

Mazumtirdzniecībā laiks ir ļoti svarīgs gan pircējam, gan pārdevējam. Nav noslēpums, ka COVID-19 ir licis klientiem izmantot interneta sniegtās priekšrocības, iegādājoties sev nepieciešamās preces internetā, tādējādi  ierobežojot pavadīto laiku veikalā un izvairoties no garām rindām.

COVID-19 pandēmijas samazinājums tieši ietekmē mazumtirdzniecības apjomu pieaugumu, kas sniedz mazumtirgotājam iespējas uzlabot veikalā esošos procesus, lai produktīvāk apkalpotu klients, nodrošinot ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu.

Klientu jautājumi aizņem visvairāk laika

Kādā Vocovo veiktā pētijumā, tika aptaujāti 251 mazumtirdzniecības darbinieki no 100 dažādiem veikaliem. Šiem cilvēkiem tika jautāts nosaukt vienu cēloni, kas darbā liek strādāt neefektīvi. 26% respondenti norādīja, ka galvenais iemesls, ir mēģinājumi rast atbildes uz klienta jautājumiem.

Vēl 26% respondentu atbildēja, ka lielākā problēma ir zinošāku darbinieku izsekošana, lai saņemtu atbildes.  Kopumā 49% respondentu atbildēja, ka viņiem regulāri ir bijusi nepieciešama vairāk nekā minūte, lai atbildētu uz klienta jautājumu.

Pētījumā tika lūgts, ieteikt veidus, kā situāciju uzlabot. Atbilde bija viennozīmīga - labāka komunikācija. 47% no respondentiem atbildēja, ka viņi būtu produktīvāki, ja tiktu uzlabota komunikācija, savukārt 43% atbildēja, ka viņiem ir nepieciešams efektīvāks veids saziņai ar kolēģiem citās nodaļās.

VoCoVo ir izstrādāts, ņemot vērā ātrumu

Visi Vocovo produkti ir izstrādāti, lai palielinātu efektivitāti, novēršot nevajadzīgu pārvietošanos pa veikalu. Viens no galvenajiem iemesliem, kas traucē darbā būt efektīviem ir staigāšana turp un atpakaļ veikalā, lai atrastu informāciju, konsultētos ar kolēģiem vai pārbaudītu krājumu līmeni. Vienam darbiniekam vidēji ir nepieciešamas 12 minūtes, lai noietu 1 km, un šis laiks un kilometrāža summējas dienas laikā.

Vocovo komunikācijas austiņas ļauj kolēģiem sazināties, nepārvietojoties pa veikalu. Kolēģi var piezvanīt uz noliktavu, lai pārbaudītu krājumu līmeni, un var lūgt palīdzību, neizsekojot vienam otru. Vocovo austiņas samazina ikdienas pastaigas attālumu vidēji par 1,4 km vienam kolēģim. Tas nozīmē, ka katrs kolēģis ietaupīs nedaudz mazāk par 17 minūtēm dienā vien pastaigu laikā.

Austiņas ne tikai samazina ceļā patērēto laiku, bet arī palielina uzdevumu efektivitāti. Saņemot nepieciešamo palīdzību un informāciju, kolēģi var ātrāk paveikt uzdevumus. Austiņas dod iespēju veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi – atbildēt uz jautājumiem attālināti, turpinot veikt manuālus uzdevumus. Vocovo pētījuma laikā tika noskaidrots, ka VoCoVo ietaupa vidēji 67 minūtes vienā veikalā dienā, uzlabojot uzdevumu izpildes efektivitāti.

VoCoVo var palīdzēt ievērojami ietaupīt laiku. Tas nozīmē ātrāku apkalpošanu un apmierinātākus klientus. Laimīgi klienti tērēs līdz pat 140% vairāk, tāpēc investīcijas klientu pieredzē ir prātīgs lēmums. Mūsu pētījumi liecina, ka, apvienojot samazinātu staigāšanas laiku un uzlabotu uzdevumu efektivitāti, VoCoVo atmaksāsies dažu mēnešu laikā.

 

Lasi vairāk par Vocovo risinājumu un tā priekšrocībām :

Ja arī Jūs vēlaties ietaupīt laiku un efektivizēt darbinieku laiku, sazinies ar mani : 

Laura Zarāne
Mazumtirdzniecības risinājumu grupas vadītāja

laura.zarane@hansab.lv

+371 20208707

Atpakaļ