Vocovo komunikācijas risinājumi

Inovatīvs saziņas risinājums, kas padara komunikāciju starp darbiniekiem ātrāku un vienkāršāku un nodrošina apmeklētājiem labāku klientu pieredzi. Risinājums sastāv no vairākiem moduļiem, kas ir savienoti viens ar otru bezvadu režīmā un ar tiem var uzbūvēt sistēmu atbilstoši katra veikala izmēram un vajadzībām. Risinājums piemērots ne tikai veikalos, bet arī vietās, kur lielas teritorijas ietvaros nepieciešama ātra un kvalitatīva komunikācija, piemēram, restorāni, atrakciju un izklaides parki.

Sazinies ar mums
 • Bezvadu austiņas
  Bezvadu austiņas

  Ar vieglu un izturīgu austiņu palīdzību darbinieki var sazināties savā starpā un apmainīties ar informāciju pat atrodoties dažādās lokācijās vai veikala nodaļās. Izmantojot Duplex tehnoloģiju, operators var klausīties un runāt vienlaikus, nespiežot dažādas pogas. Austiņas var arī atbildēt uz ienākošajiem zvaniem un aizturēt tos. Ja veikalā tiek izmantotas klientu apkalpošanas zvanu pogas, dežurants var sazināties ar klientu, izmantojot austiņas. Austiņu darbības laiks ar vienu uzlādi ir līdz 48 stundām.

 • Callpoint klientu apkalpošanas zvana poga
  Callpoint klientu apkalpošanas zvana poga

  Zvanu pogas ir uzstādītas dažādās veikala vietās, un tās klienti var izmantot, lai sazinātos ar klientu apkalpošanas pārstāvi un nepieciešamības gadījumā izsauktu arī darbinieku. Piemēram, uzstādot zvanīšanas pogu pielaikošanas  kabīnē, klienti var lūgt veikala pārstāvi palīdzēt atnest pareizā izmēra apģērbu. Informācija par klienta atrašanās vietu, no kuras zvanīts, tiek pārsūtīta pakalpojuma sniedzējam. Zvana pogai ir ilgs akumulatora darbības laiks, un tā ir jāuzlādē vidēji ik pēc 90 dienām. Zvana pogu var pievienot arī strāvas vadam, tādā gadījumā nav nepieciešama uzlāde.

 • VoCoVo darbinieku ierīce
  VoCoVo darbinieku ierīce

  Šī ierīce ir uzstādīta stacionārās darba vietās, piemēram, kases zonās. Terminālī ir 1-8 skārienjūtīgas zvanīšanas pogas, kas ļauj klientu apkalpošanas pārstāvim lūgt palīdzību kolēģiem. Nospiežot taustiņu, uzreiz tiek izveidots audio ziņojums, kas tiek nosūtīts kolēģiem austiņās vai viedtālrunī. Ziņojumā ir norādīta pieprasījuma atrašanās vieta un tēma, par kuru tiek lūgta palīdzība. Tāpat iespējams apkopot statistiku par zvanu skaitu un atbildes laiku dažādiem zvaniem.

   

   

 • Vocovo "viss vienā" klausule
  Vocovo "viss vienā" klausule

  VoCoVo "viss vienā" klausule ir lielisks rīks veikalu vadītājiem vai maiņas vecākajam, kas iesaistīti klientu komunikācijā, komandas vadībā un starptautiskajos zvanos. Vieglā, bet izturīgā klausule ļauj tieši sazināties ar komandas galvenajām vienībām, kā arī pārvaldīt ārējos zvanus. Klausuli var savienot ar Bluetooth bezvadu austiņām, un tās akumulatora darbības laiks līdz 18 stundām nodrošina lietošanu bez problēmām.

 • Vocovo bāzes stacija un kontrolieris
  Vocovo bāzes stacija un kontrolieris

  Turklāt risinājumā ir iekļauta bāzes stacija, kas nodrošina bezvadu savienojumu ar pārnēsājamām ierīcēm rādiusā līdz 50 metriem iekštelpās un līdz 300 metriem ārā, un kontrolieris, kas nodrošina visaptverošu sakaru sistēmu visā teritorijā. Bāzes blokam var pievienot līdz 3 papildierīcēm, lai paplašinātu signāla diapazonu.

Skatīt mūsu projektus

VoCoVo komunikācijas risinājums Bauhof veikalos

Bauhof ir būvniecības veikalu tīkls, kas iedvesmo cilvēkus ar plašu preču klāstu un jaunām idejām būvdarbos un dārzā.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.