Elektroniskās cenu zīmes (ESL)

Elektronisko cenu zīmju (ESL) sistēma parasti tiek izmantota preces cenas attēlošanai uz plaukta, taču tagad tā ietver daudz vairāk.

ESL funkcijas ir pieaugušas, sniedzot plašāku informāciju gan personālam, gan pircējiem. Cenu zīmes ir kļuvušas par “mikrotīmekļvietnēm”, kas atspoguļo būtiskus datus no visiem kanāliem. Šie papildu elementi uzlabo lietotāja pieredzi veikalā, ietaupot laiku un palīdzot personālam un pircējiem pieņemt informācijā balstītus lēmumus.

Sazinies ar mums
 • ESL
  Papīra cenu zīmju manuāla nomaiņa ir neefektīva
  ESL
  Papīra cenu zīmju manuāla nomaiņa ir neefektīva

  Nereti cenas pie kases un uz plauka atšķiras, un ar papīra etiķetēm mazumtirgotājiem ir ierboežota pieejam piemērot  dinamiskās atlaides (Piem., pēc plkst.20:00 smalkmaizītēm -30% atlaide). Mazumtirdzniecības nozares automatizācijas tendences ir būtiskākais faktors, kas virza elektronisko cenu zīmju tirgus pieaugumu. Turklāt pieprasījums pēc papīra cenu zīmju alternatīvām veicina vēl straujāku tirgus izaugsmi.

 • Jūsu vajadzībām atbilstoša tehnoloģija
  Jūsu vajadzībām atbilstoša tehnoloģija

  Tirgus tiek iedalīts kategorijās pēc preces veida – LCD, segmentēts e-papīrs un pilnībā grafisks e-papīrs. Pēc komponentiem tas tiek iedalīts displejos, baterijās, raiduztvērējos, mikroprocesoros un citos. Pēc komunikācijas tehnoloģijas notiek segmentēšana radiofrekvencēs, infrasarkano staru, tuvā lauka komunikācijā un citās.

 • ESL priekšrocības
  ESL priekšrocības

  ▶ ļauj mazumtirgotājiem savienot un digitāli transformēt savus fiziskos veikalus,

  ▶ uzlabo darbības efektivitāti,

  ▶ informē klientus un kalpo tiem,

  ▶ nodrošina informācijas integritāti, lai nepārtraukti optimizētu pieejamos krājumus,

  ▶ automatizē procesus ar zemu pievienoto vērtību,

  ▶ novērš krājumu deficītu un izšķiešanu,

  ▶ rada multikanālu pakalpojumu platformu, kas veicina lojalitāti un dod patērētājiem gaidīto rezultātu.

 • Interaktīvā video josla plauktiem
  Interaktīvā video josla plauktiem

  Video josla ir interaktīvs displejs, kas ir uzlabots HD (Full HD) ekrāns, kas ļauj uzlabot iepirkšanās pieredzi veikalā un optimizēt veikala darbības. Ar “IoT” mākoņa platformu Jūs varat pārvaldīt cenas izmaiņas, kampaņas un kuponus sinhronizēti ar visām tirdzniecības vietas “POS” sistēmām. Interaktīvā video josla platforma ir tieši pieslēgta plauktiem un kalpo kā interaktīvs plaukta rīks, kas paredzēts īpašām mārketinga aktivitātēm, lai veikalā izceltu īpašos produktas, kā piemēram, jaunumus, sezonas aktualitātes, akcijas preces, loterijas u.c.

Skatīt mūsu projektus

Elektroniskās cenu zīmes lielveikalā

Šī gada sākumā Hansab klients Selver izteica vēlmi izmēģināt elektroniskās cenu zīmes kā vēl vienu inovatīvu mazumtirdzniecības risinājumu.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Hansab pilnībā aprīko Maxima veikalu ar elektroniskajām cenu zīmēm.

Lai atvieglotu darbinieku ikdienu un paaugstinātu ikdienas darba efektivitāti, Hansab ir pilnībā aprīkojis vienu no  Maxima X veikaliem, Āgenskalnā, Pilsoņu iela 1k1 ar

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Laikam pa priekšu ar digitālajiem risinājumiem. Digitālās cenu zīmes “Maxima” veikalos.

Lai uzlabotu un efektivizētu cenu nomaiņu mazumtirdzniecībā, Hansab uzstādījusi vairāk kā 10 000 elektroniskās cenu zīmes divos “Maxima” veikalos vairākās produktu zonās. 

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.