Par mums

Šogad Hansab svin savu 26. dzimšanas dienu ar rekordlielu konsolidēto apgrozījumu – 26,1 miljonu eiro apmērā un ar 311 profesionāļu komandu.  

Kopš 1991. gada Hansab ir vadošais uzņēmums, kas nodrošina inovatīvus tehnoloģiju risinājumus dažādiem valsts un biznesa sektoriem Baltijas reģionā:

  • Banku un finanšu sektors;
  • Mazumtirdzniecība;
  • Valsts sektors
  • Izglītības iestādes;
  • Viesnīcu un izklaides industrijas uzņēmumi;
  • Transporta un loģistikas uzņēmumi;
  • Rūpniecības un veselības aprūpes uzņēmumi.

Hansab sastāv no deviņiem uzņēmumiem: Hansab Group OÜ, kas pārvalda Hansab AS (Igaunija), Hansab SIA (Latvija), Hansab UAB (Lietuva), Hansab OY (Somija), programmatūras izstrādes uzņēmuma Ellore OÜ, Moya OÜ, kas piedāvā taras automātus un ar tiem saistītus pakalpojumus, kā arī nekustamā īpašuma uzņēmumi Hansab Property OÜ (Igaunija) un Hansab Property UAB. 

Hansab piedāvātie pakalpojumi atbilst ISO 9001, ISO 20 000, ISO 14 001 standartiem un,  iegūstot ISO 27 001 informācijas drošības sertifikātu, Hansab sasniedzis augstāko informācijas aizsardzības līmeni Baltijā.  

Hansab ir oficiālais partneris vairāk nekā 100 piegādātājiem un pārdod produktus un risinājumus no tādiem vadošajiem ražotājiem kā NCR, Gunnebo Group, Q - Matic, Vasco, De La Rue, Scan Coin, Ingenico, Samsung, Sony, Glory Global Solutions un citiem.

Hansab ir unikāls ar to, ka piedāvā pilnu risinājumu klāstu: Izpēti un plānošanu, kuras laikā tiek meklēts atbilstošākais risinājums, projektu pārvaldību un risinājumu uzstādīšanu, kā arī pēcpārdošanas atbalstu un apkalpošanu.

Mūsu misija: mēs palīdzam Jums būt drošiem un efektīviem

Mūsu vīzija ir būt vadošajam partnerim inovatīvo tehnoloģiju risinājumos

Embedded thumbnail for Par mums