VoCoVo darbinieku saziņa

Padara darbinieku savsatrpējo komunikāciju ātrāku un vienkāršāku. Risinājums sastāv no vairākiem moduļiem, kas ir savienoti kopējā sistēmā.

Sazinieties ar mums
 • Bezvadu austiņas
  Bezvadu austiņas

  Ar vieglu un izturīgu austiņu palīdzību darbinieki var sazināties savā starpā un apmainīties ar informāciju pat atrodoties dažādās lokācijās.

  Izmantojot Duplex tehnoloģiju, operators var klausīties un runāt vienlaikus, nespiežot dažādas pogas. Austiņas var arī atbildēt uz ienākošajiem zvaniem un aizturēt tos. Ja veikalā tiek izmantotas klientu apkalpošanas zvanu pogas, dežurants var sazināties ar klientu, izmantojot austiņas.

  Darbības laiks ar vienu uzlādi - līdz 48 stundām.

 • Callpoint klientu apkalpošanas zvana poga
  Callpoint klientu apkalpošanas zvana poga

  Zvanu pogas tiek uzstādītas dažādās veikala vietās, un klienti tās var izmantot, lai sazinātos ar apkalpošanas pārstāvi vai izsauktu arī darbinieku. Piemēram, uzstādot zvanīšanas pogu pielaikošanas kabīnē, klienti var lūgt veikala pārstāvi palīdzēt atnest pareizā izmēra apģērbu.

  Informācija par klienta atrašanās vietu, no kuras zvanīts, tiek pārsūtīta pakalpojuma sniedzējam.

  Zvana pogai ir ilgs akumulatora darbības laiks, un tā ir jāuzlādē vidēji ik pēc 90 dienām. Zvana pogu var pievienot arī strāvas vadam, tādā gadījumā nav nepieciešama uzlāde.

 • Darbinieku ierīce
  Darbinieku ierīce

  Tiek uzstādīta stacionārajās darba vietās, piemēram, kases zonās.

  Terminālī ir 1-8 skārienjūtīgas zvanīšanas pogas, kas ļauj klientu apkalpošanas pārstāvim lūgt palīdzību kolēģiem. Nospiežot taustiņu, uzreiz tiek izveidots audio ziņojums, kas tiek nosūtīts austiņās vai viedtālrunī. Ziņojumā ir norādīta pieprasījuma atrašanās vieta un tēma, par kuru tiek lūgta palīdzība. Tāpat iespējams apkopot statistiku par zvanu skaitu un atbildes laiku dažādiem zvaniem.

   

   

 • Klausule "viss vienā"
  Klausule "viss vienā"

  VoCoVo "viss vienā" klausule ir lielisks rīks veikalu vadītājiem vai maiņas vecākajam, kas iesaistīti klientu komunikācijā un komandas vadībā. Klausule ļauj tieši sazināties ar komandas galvenajām vienībām, kā arī pārvaldīt ārējos zvanus.

  To var savienot ar Bluetooth bezvadu austiņām, un tās akumulatora darbības laiks līdz 18 stundām.

 • Bāzes stacija un kontrolieris
  Bāzes stacija un kontrolieris

  komunikācijas risinājumā ir iekļauta bāzes stacija, kas nodrošina bezvadu savienojumu ar pārnēsājamām ierīcēm rādiusā līdz 50 metriem iekštelpās un līdz 300 metriem ārā.

  Bāzes blokam var pievienot līdz 3 papildierīcēm, lai paplašinātu signāla diapazonu.

Mūsu realizētie projekti

VoCoVo komunikācijas risinājums Bauhof veikalos

Bauhof ir būvniecības veikalu tīkls, kas iedvesmo cilvēkus ar plašu preču klāstu un jaunām idejām būvdarbos un dārzā.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
"Ermitažas" uzlabo personāla komunikācijas risinājumus

Vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības pārstāvis Ermitažas, UAB šobrīd pārvalda e-veikalu un deviņus fiziskos veikalus ar 600 darbiniekiem visā Lie

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.