Vīrusa infekciju kontrole telpās – darbinieku drošībai

H-Sense ir piekļuves kontroles risinājums vīrusa izplatības mazināšanai telpās (birojos, ražošanas platībās, slimnīcas, skolās). 

Pašreizējās situācijas dēļ pasaule un arī Latvija piedzīvo vēl nepieredzētus laikus. Līdz ar ikdienas higiēnas paradumu maiņu, mainās drošības standarti arī sociālajā vidē – biroju telpās, ražošanas platībās, skolās un arī slimnīcās. Vēlamies iepazīstināt ar drošības risinājumu, kura galvenais uzdevums ir mazināt vīrusa izplatīšanos jau pie pašas ieejas. Risinājums nodrošina trīspakāpju pārbaudi darbiniekiem, nemainot ierastos ikdienas paradumus un neradot diskomfortu.

H-Sense ir vīrusa infekciju kontroles aprīkojums, kas integrēts piekļuves kontroles vārtos. Tas pilda bezkontakta un pilnībā automatizētu vīrusa infekciju kontroles funkciju. Darbinieks darba vietā iekļūst, ja atbilst visām sistēmas prasībām.

Aprīkojums sastāv no:

  • Ķermeņa temperatūras noteikšanas 
  • Sejas aizsargmaskas esamības noteikšanas
  • Dezinfekcijas līdzekļa izsmidzinātāja

Ķermeņa temperatūras noteikšana ar infrasarkano gaismu
Viens no primārajiem simptomiem, kas nosaka vīrusa atrašanos cilvēka ķermenī, ir paaugstināta temperatūra vai drudzis. Temperatūras noteikšanas tehnoloģija tiek sinhronizēta ar piekļuves kontroles vārtu darbību, tāpēc sistēma liegs piekļuvi cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru. 

Sejas aizsargmaskas esamības noteikšana
Piekļuves kontroles vārtos iebūvētais 7 collu displejs ar augstas precizitātes kameru nosaka, vai lietotājs nēsā sejas aizsargmasku. Personāla sejas masku pārbaužu automatizācija var samazināt patogēnās infekcijas risku darba vietā, aizsargājot kā valkātāju, tā apkārtējos. Piekļuve iespējama tikai tad, ja personai noteikta sejas aizsargmaskas esamība.

Dezinfekcijas līdzekļa bezkontakta izsmidzinātājs
Roku higiēnas ievērošana ir kritisks faktors vīrusa infekciju izplatības ierobežošanā un novēršanā. Roku higiēnas ievērošana būtiski samazina iespēju vīrusa infekcijām nogulsnēties uz citām virsmām – durvīm, logiem, galdiem u.c. koplietošanas virsmām. Personai, kura nebūs nodezinficējusi rokas, tiks liegta pieeja.

 

Risinājuma izmaksas atkarīgas no vairākiem integrācijas faktoriem, t.sk. piekļuves kontroles vārtu izvēles un to izvietojuma, tāpēc sazinies ar Ojāru, lai noskaidrotu, kas piemērots tev!

Ojārs 
Ojars.briedis@hansab.lv
+371 26102678
 

Embedded thumbnail for Vīrusa infekciju kontrole telpās – darbinieku drošībai
Atpakaļ