Videonovērošanas tendences 2016.gadam.

Saraksts ar vadošajām tendencēm videonovērošanas tirgū – ko sagaidām 2016.gadā

Daudzos gadījumos šīs tendences nav nekas jauns, tomēr tās joprojām ieņem nozīmīgu lomu videonovērošanas jomā visā pasaulē. 

1. Integrācija starp video vadības programmatūru (VMS) un piekļuves kontroles sistēmu (ACS)

Integrācija starp divām izplatītākajām un aktīvākajām sistēmām ir kļuvusi par vitālu nepieciešamību ikvienam drošības centram. Šo sistēmu integrācija nodrošina papildus drošību un efektivizē monitoringa un izsekošanas procesus. Tāpēc tagad drošības operatoriem jāievēro procedūras, kas apvieno gan VMS, gan ACS sniegtās iespējas. Vienkārša integrācija padara šo procesu efektīvu, taupot operatora un drošības centra vērtīgo laiku.

http://www.hansab.lv/lv/video-vadibas-programmaturas

2. Incidentu pārvaldība

Mūsdienās videonovērošana ir kas vairāk nekā tikai video skatīšanās. Daudzviet joprojām tiek izmantotas novecojušas informācijas fiksēšanas metodes, radot cilvēku izraisītu kļūdu risku un, padarot videonovērošanas procesu un incidentu novērošanas procesu neefektīvu. Incidentu pārvaldības risinājumi ļauj attēlot visu nepieciešamo informāciju, piemēram, atsevišķus video kadrus, piezīmes, kas veiktas ierakstu materiālos u.c. Šīs funkcijas ne tikai uzlabo incidentu fiksēšanas iespējas, bet arī atvieglo notikuma izmeklēšanas procesu.

http://www.hansab.lv/lv/video-vadibas-programmaturas

3. Video analītika

Video analītika nav jauns trends un trendu sarakstos parādās jau pēdējos pāris gadus. Un tomēr tā joprojām ir mūsu sarakstā, tā turpina attīstīties un kļūst arvien izplatītāka.

http://www.hansab.lv/lv/ip-videonoverosanas-kameras

4. Centrālā datu uzglabāšana

Kaut arī tiešsaistes mākoņu uzglabāšanas iespējas var būt nepievilcīgs risinājums augstas drošības uzņēmumiem, tomēr centralizētā datu glabāšana kļūst arvien pievilcīgāka daudziem tirgus spēlētājiem. Svarīgi ir apzināties visus plusus un mīnusus, kas saistīti ar datu uzglabāšanu centralizēti, lai izvairītos no dažādiem starpgadījumiem un incidentiem.

http://www.hansab.lv/lv/video-ieraksta-iekartas-0

5.Panorāmas kameras

Arvien straujāk pieaug pieprasījums pēc 360 grādu jeb panorāmas videonovērošanas kamerām.  360 grādu kamera spēj aptvert plašas teritorijas un ļauj izvairīties no aklo zonu esamības.  Ne mazāk svarīgi ir tas, ka viena 360 grādu kamera spēj aizstāt 4, kas ne vien atvieglo uzstādīšanas procesu, bet padara risinājumu integrēšanu izdevīgāku.

http://www.hansab.lv/lv/mobotix-videonoverosanas-kameras

Atpakaļ