Videonovērošana un analītika

Lai prāts būtu mierīgs. Hansab nodrošina uzticamus, analizējamus un nākotnei gatavus videonovērošanas un analītikas risinājumus.

Sazinies ar mums
 • Video analītika
  Video analītika

  Video pārvaldības un analītikas programmatūra uzraudzīs videomateriālu visu diennakti, brīdinot  par noteiktām darbībām. Tā palīdzēs visproduktīvāk izmantot  uzraudzības sistēmu, ietaupot laiku un pūles. Video analītiku var izmantot gan kustību noteikšanai, sejas atpazīšanai un numura zīmes nolasīšanai, cilvēku skaitīšanai un klientu pārredzamībai mazumtirdzniecības veikalos, konstatējot garas rindas pie kases un nosūtot brīdinājumus. Video analītikas programmatūra ietver plašu funkciju klāstu, tādēļ to viegli iekļaut jebkurā novērošanas sistēmā. Mēs piedāvājam videonovērošanas programmatūru, kas atbalsta katru sistēma, no vismazākajām sistēmām līdz lielām vairāku ēku grupu sistēmām.

 • Drošības kameras
  Drošības kameras

  Ir pieejamas ļoti dažādas drošības videokameras atbilstoši dažādiem drošības faktoriem, tādēļ piedāvājam plašu videokameru klāstu, lai apmierinātu katra klienta vajadzības. Izveidojot novērošanas sistēmu, ir iespējams izvēlēties, kurš veids vislabāk apmierina klienta vajadzības, lai  saņemtu tādu video kvalitāti un drošību, kādu nepieciešama. Āra videokameras, kas ir drošas pret vandālismu, ir projektētas, lai izturētu krasas temperatūras izmaiņas, sniegu un lietu, un pat mēģinājumu iejaukties videokameras darbībā vai to bojāt. Nakts redzamība un termogrāfijas kameras ļauj ierakstīt video naktī, kad nav pieejama saules gaisma vai virsgaisma, turklāt megapikseļu kameras nodrošina lielus, detalizētus video. Drošības kameras ir novērošanas sistēmas centrālais aspekts, tādēļ ir svarīgi izvēlēties tāda stila kameru, kas vislabāk sasniegs klienta noteiktos drošības mērķus.

 • Digitālie videoierakstītāji un serveri
  Digitālie videoierakstītāji un serveri

  Tīkla un digitālais videoierakstītājs ir centrālais aspekts, kā glabāt drošības kameras video un rīkoties ar novērošanas sistēmu. Tieši to izmantojot ir iespējams pārvaldīt, skatītītes un saglabāt novērošanas video. Pieejams ar dažādām programmatūrām un cietā diska izmēriem. Ideāls vairāku kameru pārvaldīšanai no vienas centrālās vietas. Lielāku video failu glabāšana ļauj uzglabāt video ilgāku laiku vai ierakstītu augstākas kvalitātes (HD) video. Logu aprīkošana ar signalizāciju un kustību sensoriem, ja tādas funkcijas nav pieejamas jau esošajām kamerām. Visu video novērošanas ierakstu izskatīšana un analizēšana, izmantojot vienu lietotni, neizmantojot katras kameras video ierakstus atsevišķi.

 • AUTOMĀTISKA NUMURA ZĪMJU ATPAZĪŠANA
  Numura zīmes atpazīšana
  AUTOMĀTISKA NUMURA ZĪMJU ATPAZĪŠANA
  Numura zīmes atpazīšana

  Numura zīmju atpazīšana ir programmatūras funkcija, kas var konstatēt, nolasīt un saglabāt ierakstu ar automašīnas numura zīmi. Izmantojot galvenokārt satiksmes uzraudzīšanai stāvvietās un ar vārtiem aprīkotas aizsargātas ieejas, šī funkcija ļauj kamerai nolasīt numura zīmi, kas pēc tam tiek salīdzināta ar datubāzi. Numura zīmes atpazīšanu var izmantot teritorijas, piemēram, militārās bāzes vai pētījumu centra, ieejas aizsargāšanai, ar vārtiem aprīkotu ieeju un stāvvietas satiksmes uzraudzīšanai (vairāk informācijas būs sadaļā par Entringo), aizdomās turētas personas transportlīdzekļa izsekošanai, stāvvietas noteikumu izpildei, ieskaitot laika ierobežojumus vai rezervētās stāvvietas.

 • Mūsu partneri
  Mūsu partneri

  Hansab pārstāv vadošos pasaules ražotājus. Mēs piegādājam uzticamus, izmērāmus un nākotnei gatavus produktus un risinājumus. Pārstāvam videokameru ražotāju Axis un Bosch. Kā arī video pārvaldības programmatūras risinājumu Milestone un tādus uzticamus serveru un uzglabāšanas ierīču ražotājus kā Dell, HP, WD un Seagate. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vispiemērotāko risinājumu Jūsu drošības vajadzībām.

Skatīt mūsu projektus

Maxima videonovērošanas sistēmas modernizēšana

Viena no lielākajām mazumtirdzniecības ķēdēm Lietuvā Maxima un Hansab ir veiksmīgi modernizējuši videonovērošanas sistēmas, izmantojot Mobotix IP kameras.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Videonovērošanas risinājumi Valmierā

Šī gada rudenī Hansab noslēdza ievērojamu videonovērošanas projektu Valmieras pilsētas pašvaldības vajadzībām.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Tukumā turpina ”driftēt”. Par drošību atbild pašvaldība sadarbībā ar Hansab.

Tukuma novada pašvaldība cīņu ar nakts stundu “driftētājiem” no pilsētas centra ir atrisinājusi ar videokameru ierīkošanu.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
EuroPark tiek aprīkots ar jaunākās paaudzes videonovērošanas risinājumiem no Mobotix.

Turpinot veiksmīgi aizsākto sadarbību, SIA “EuroPark Latvia” autostāvvieta Jēkaba Arkādē tika aprīkota ar mūsdienīgu videonovērošanas sistēmu no Mobotix, kuru priekšrocības slēpj

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Bērnu drošība = Hansab prioritāte

Cilvēku vajadzības veido hierarhiju un aktualizējas pakāpeniski viena pēc otras.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Drošības un multimediju risinājumi K-Senukai

Hansab kā uzticams partneris Baltijas valstīs pērn pabeidzis darbu pie ievērojama drošības un multimediju risinājumu integrācijas būvmateriālu, dārza, mājas, atpūtas un citu saimniecību preču veikalā K-Senukai.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.