Videonovērošana

Inteliģentas drošības kameras palīdzēs Jums aizsargāt jūsu īpašumu vai mantu no rīcības vai darbībām, kas dažādu incidentu rezultātā var radīt zaudējumus.

Sazinies ar mums
 • Lai ikviens būtu drošībā
  Lai ikviens būtu drošībā

  Parasti iekštelpās uzstādītās videokameras ir paredzētas gan klientu, gan darbinieku uzraudzīšanai un visiem nodrošina drošu veikala vidi.

 • Apmeklētāju un darbinieku uzraudzība
  Apmeklētāju un darbinieku uzraudzība

  HD kamerām būtu jābūt aprīkotām, lai tās varētu rotēt, noliekties un mainīt fokusa attālumu, aptverot 360 grādus visā veikala platībā, ieskaitot potenciālos apmeklētāju un darbinieku zādzības objektus, piemēram, mazas, vērtīgas preces vai naudas atlikumu, kas tiek izsniegts pie kases. Novērošanas kameru sistēma var arī palīdzēt veikala vadītājiem pārbaudīt, vai darbinieki ievēro procedūras, un risināt negadījumus, droši apzinoties, ka viss ir ierakstīts novērošanas kamerā.

 • UGUNSDROŠĪBA
  Uz videoierakstiem balstīta ugunsgrēka atklāšana
  UGUNSDROŠĪBA
  Uz videoierakstiem balstīta ugunsgrēka atklāšana

  Lai atklātu ugunsgrēku pēc videoierakstiem, tiek izmantotas kameras ar inteliģentiem algoritmiem, kas atklāj dūmus un liesmas pašā sākuma stadijā.

  Ja tiek konstatēta uguns vai dūmi, tiek nekavējoties ieslēgts trauksmes signāls, un kontroles telpā tiek precīzi norādīta attiecīgā vieta. Tādējādi personāls ātri saņem kritiski nepieciešamo informāciju, lai nekavējoties reaģētu un novērstu ugunsgrēka iespējamību vai sprinkleru sistēmas nevajadzīgu aktivizēšanu.

Skatīt mūsu projektus

Maxima videonovērošanas sistēmas modernizēšana

Viena no lielākajām mazumtirdzniecības ķēdēm Lietuvā Maxima un Hansab ir veiksmīgi modernizējuši videonovērošanas sistēmas, izmantojot Mobotix IP kameras.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Tukumā turpina ”driftēt”. Par drošību atbild pašvaldība sadarbībā ar Hansab.

Tukuma novada pašvaldība cīņu ar nakts stundu “driftētājiem” no pilsētas centra ir atrisinājusi ar videokameru ierīkošanu.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
EuroPark tiek aprīkots ar jaunākās paaudzes videonovērošanas risinājumiem no Mobotix.

Turpinot veiksmīgi aizsākto sadarbību, SIA “EuroPark Latvia” autostāvvieta Jēkaba Arkādē tika aprīkota ar mūsdienīgu videonovērošanas sistēmu no Mobotix, kuru priekšrocības slēpj

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Videonovērošanas risinājumi Valmierā

Šī gada rudenī Hansab noslēdza ievērojamu videonovērošanas projektu Valmieras pilsētas pašvaldības vajadzībām.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.