Vēzē un ej jeb piekļuves kontrole ar viedtālruni

Vai atceries to reizi, kad no mājas izgāji bez sava viedtālruņa? Visticamāk, ka nē! Taču vai atceries, tos brīžus, kad darba atslēgas vai piekļuves karti atstāji mājās, mašīnā vai uz darba galda visnepiemērotākajā brīdī? 

Tu saprati pareizi – šodien viedtālrunis var būt tavs glābējs, ja nevēlies kavēt darbu vai, ja nevēlies, lai darbu kavē tavs darbinieks. 

Tā diena ir klāt! Suprema nāk klajā ar mobilās piekļuves risinājumu, kas ļauj savu mobilo viedtālruni izmantot kā bezkontakta atslēgu piekļūšanai telpām. Vai tās būtu biroju telpas, fitnesa centri, bibliotēkas vai jebkuras citas telpas– piekļūšana tām ir kļuvusi neticami ērta un droša.  

Tagad, lai piekļūtu telpām vairs nav nepieciešama bezkontakta piekļuves karte. Pietiek vien ar vienu telefona vēzienu 10 cm attālumā no RFID lasītāja, lai atvērtu durvis. Suprema ir izstrādājusi tehnoloģiju, kas nodrošina durvju atvēršanu ar viedtālruni pat neatbloķējot to.

Attālināta un tiešsaistes pārvaldība

Piešķirt piekļuves tiesības ir kļuvis pavisam vienkārši. Suprema mobilās piekļuves risinājums saīsina karšu izsniegšanas periodu - šobrīd, lai izsniegtu piekļuves tiesības, pa e-pastu nepieciešams tikai izsūtīt lejupielādes saiti. Tā kā piekļuvei tiek izmantots viedtālrunis, tad tiek samazinātas izmaksas uz bezkontakta karšu iegādes un izsniegšanas rēķina, tāpat vērts atcerēties, ka tā kā netiek izmantotas plastikāta piekļuves kartes, risinājums ir videi draudzīgs.

Pierādīta drošības veiktspēja

Risinājums ir aizsargāts ar ISO27001 sertifikātu. Pierādīts, ka lietotāji daudz retāk nodod savu viedtālruni citām personām, līdz ar ko nepieļauj nepiederošu personu iekļūšanu jūsu telpās. 

Atbalsta populārākās bezkontakta tehnoloģijas Android un iOS ierīcēm – NFC un Bluetooth

Kas pozitīvi, tad NFC un Bluetooth tehnoloģijas nodrošina iespēju RFID lasītājam mijiedarboties ar tālruni divos iespējamos veidos:

  • Kad mobilā lietotne viedtālrunī ir minimizēta jeb atvērta fonā 
  • Kad mobilā lietotne viedtālrunī ir atvērta priekšplānā

Lietotājs pēc saviem ieskatiem var izvēlēties sev atbilstošāko mobilās lietotnes darbības veidu, un, kas būtiski, tad Suprema mobilās piekļuves mūsdienīgā tehnoloģija novērš nejaušu durvju atvēršanu, kā arī ļauj autentifikācijas laikam būt mazākam par vienu sekundi. 

Ar ko sākt? Airfob Patch!

Lai atvieglotu sistēmas uzstādīšanu, tuvākajā nākotnē Suprema nāks klajā ar unikālu produktu, kas ļaus mobilās piekļuves risinājumu integrēt teju ikvienā esošā piekļuves kontroles sistēmā – Airfob Patch. Tā ir pavisam neliela ierīce, kas pielīmējama pie esošā RF karšu lasītāja. Suprema Airfob Patch nodrošina saziņu starp RF karšu lasītājiem un mobilās piekļuves kartēm, pārveidojot Bluetooth signālu par RF kartes signālu. Kas interesanti, tad inovatīvā uzlīmējamā ierīce sevi uzlādē pati, ar RF lauka signāliem. 

Sazinies ar mani, ja vēlies pieejamu, dabai draudzīgu un mūsdienīgu piekļuves kontroles risinājumu

Ojars.briedis@hansab.lv 
+371 26 102 678


 

Atpakaļ