Vairs nekādu kļūdu. Elektroniskās cenu zīmes mazumtirdzniecībai

Tā neveiklā un apmulsuma pilnā situācija, kad cena pie kases neatbilst norādītajai cenai  plauktā. Visticamāk, ka šādā situācijā nonāk ne viens vien pircējs un kasieris. Labā ziņa - tagad tā ir pagātne! Elektroniskās cenu zīmes ir lieliska alternatīva drukātajām cenu zīmēm. Tās vairs nav tikai statisks mehānisms cenu atspoguļošanai, šodien tās kalpo kā lielisks uzziņu avots klientam un ir neaizvietojams palīgs veikala personālam. 

Cenu nomaiņa – centralizēta un automatizēta
Drukāto cenu zīmju nomaiņa veikalā visbiežāk ir laikietilpīgs process  un nereti pastāv iespēja kļūdīties. Elektroniskās cenu zīmes nodrošina iespēju personālam centralizēti ar īpašu cenu zīmju pārvaldības sistēmu mainīt cenas kad vien tas nepieciešams, sniedzot iespēju personālam koncentrēties un lielākas pievienotās vērtības uzdevumiem – klientu apkalpošanu.

Preču plaukti vienmēr pilni
Preču esamības kontrole veikala plauktos var būt ļoti izaicinošs pienākums. Elektroniskajās cenu zīmes sniedz iespēju personālam tiešsaistē sekot līdzi preču atlikumiem plauktos un papildināt tos, ja nepieciešams.  

Digitālā reklāma un produktu virzīšana
Uzrunāt mūsdienu pircēju ar tradicionālajiem reklāmas līdzekļiem paliek arvien izaicinošāk. Citi mēdz apgalvot, ka mūsdienu patērētājs ir kļuvis imūns pret ikdienā redzamajām reklāmas aktivitātēm un bieži tās vairs pat nepamana. Kā izcelties un no jauna uzrunāt pircēju? Mūsuprāt, to efektīvi var izdarīt ar elektronisko cenu zīmju risinājumiem. Risinājums ir inovatīvs un, iespējams, ka iepriekš neredzēts, tāpēc jau pēc savas būtības piesaista uzmanību. Tieši tāpēc šī ir lieliska iespēja izvietot reklāmu uz digitālajam cenu zīmēm. 

Maksājumu veikšana neatejot no plaukta
Tehnoloģiju attīstība ir virzījusies tiktāl, ka šodien norēķināties ar viedtālruni šķiet tīrais sīkums. Bet vai iespējams norēķināties par pirkumu neaizejot līdz kasei? Tagad tas ir iespējams ar digitālajām cenu zīmēm. Viss, kas pircējam ir nepieciešams ir viedtālrunis, pārējais pirkšanas process noris, izmantojot viedtālruņa kameru un neatejot no preču plaukta. Ar viedtālruņa kameru tiek noskenēta prece, interneta pārlūkā atveras preču apraksts, nepieciešama maksājuma kartes pirmreizēja reģistrācija un pirkums ir veikts. Vai iespējams vēl vienkāršāk?

Jāsaka, digitālo cenu zīmju pielietojums ir visai plašs, sākot ar ērtu  un automatizētu cenu nomaiņu un beidzot ar reklāmas izvietošanas iespējām. Tieši tāpēc var droši apgalvot, ka digitālās cenu zīmes būs piemērots risinājums dažādu nozaru un dažāda mēroga mazumtirdzniecības veikaliem. Arī mūsu klients Maxima ir gājis laikam pa priekšu un uzstādījis elektronisko cenu zīmju risinājumu savos veikalos. 

 

Ja jums radusies interese par elektroniskajām cenu zīmēm, lūdzam kontaktēties ar Lauru Lucu

laura.luca@hansab.lv

+371 202 087 07

Atpakaļ