Udrop pakomātu tīkls ienāk Latvijā

Ar Udrop pakomātu tīkla ienākšanu Latvijā, uzņēmuma mērķis ir nodrošināt inovatīvus, ērtus un pieejamus pakas piegādes risinājumus, lai kļūtu par plašāko koplietošanas pakomātu tīklu Baltijā, uzlabojot pieejamību, servisu un vienlaikus veicinot inovācijas. 

Mūsdienās pakomāti ir kļuvuši par būtisku elementu sūtījumu piegādes un saņemšanas procesā, nodrošinot patērētājiem lielāku ērtību un elastību. Izsniegšanas punkti ļauj klientiem saņemt un nosūtīt sūtījumus jebkurā diennakts laikā, samazinot nepieciešamību pēc personiskas klātbūtnes piegādes brīdī. Tas ir īpaši svarīgi strauji augošajā e-komercijas nozarē, kur ātra un efektīva pakas piegāde ir kļuvusi par galveno patērētāju prasību. Pakomāti piedāvā gan loģistikas uzņēmumiem, gan patērētājiem izmaksu efektīvu un ērtu risinājumu, kas atbilst mūsdienu dzīves tempam. 

“Mūsu mērķis ir izveidot plašu koplietošanas pakomātu tīklu, kas kalpotu kā uzticama, droša un vienmēr pieejama sūtījumu pieņemšanas un izsniegšanas punktu sistēma. Pirmā UDrop pakomāta uzstādīšana Latvijā ir tikai sākums - tuvākajā nākotnē plānojam būtiski paplašināt tīklu, pārsniedzot 180 pakomātus Baltijas valstīs un apsveram tālāko paplašināšanos arī Polijā. Nozīmīga ir arī sadarbība ar Lietuvas pasta zīmolu Unisend, kas ļaus klientiem ērti saņemt Unisend sūtījumus caur Udrop pakomātu tīklu,” informē Udrop pārstāvis Latvijā Deniss Mihailovs. 

UDrop apņemšanās paplašināt savu pakalpojumu klāstu un darbības teritoriju apliecina uzņēmuma inovatīvo pieeju loģistikas nozarē, nodrošinot gan drošību, gan pieejamību sūtījumu apmaiņai. 
Hansab iesaiste šajā projektā ir skaidrs apliecinājums uzņēmuma apņemšanās attīstīt ilgtspējīgus un inovatīvus loģistikas risinājumus, kas atbilst ne tikai pašreizējām, bet arī nākotnes klientu un tirgus prasībām.
 

Vairāk informācijas par dažādi automatizētu sūtījumu piegādes risinājumiem

Māris Macuks, maris.macuks@hansab.lv, mob. 27700887

UDrop pirmais pakomāts Latvijā Hansab uzstāda pirmo UDrop pakomātu Rīgā Koplietošanas pakomāts UDrop Latvijā
Atpakaļ