Tūristu ērtībām Valmierā uzstādīts interaktīvs kiosks

Atbilstoši  Valmieras pilsētas devīzei “VALMIERA domā un rada!” Valmieras tūrisma un informācijas centrā tika uzstādīts interaktīvs kiosks.

Kas tad ir interaktīvais kiosks?
Interaktīvais kiosks ir informācijas rīks, kurā šajā gadījumā kompakti un pārskatāmi apkopota informācija par tūrisma objektiem un tas  nodrošina kvalitatīvu un ātru klientu apkalpošanu. Šis kiosks ir unikāls – tas pielāgojas cilvēkam, nevis cilvēks kioskam. Proti, kioskam regulējas augstums, kas ļauj ērti to izmantot gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Kāpēc Hansab?
Hansab spēja piedāvāt pilnu risinājumu paketi, kas sevī iekļauj motorizēto stendu ar regulējamo augstumu un leņķi, profesionālu interaktīvo ekrānu un programmatūru, kā arī servisa risinājumu apkalpošanu. Un, protams, veiksmīga ilggadēja sadarbība ar Valmieras pašvaldību, iepriekš uzstādītās videonovērošanas sistēmas un āra digitālais informatīvais kiosks. Mēs piedāvājam dažāda veida interaktīvus un informatīvus kioskus, kuru galvenais mērķis ir uzlabot klienta pieredzi un automatizēt apkalpošanas procesus.

Interaktīvā kioska priekšrocības ikdienā
Apmeklējot Valmieru un tās apkārtni kā savu brīvdienu galamērķi tūristi var interaktīvā vidē apskatīt tūrisma objektus, karti un saplānot maršrutu. Bērni var spēlēt spēles, bet pasākuma laikā kiosks kalpo kā prezentācijas ekrāns. Tas ir universāls rīks, ar kuru strādāt ir ērti, ātri un interesanti. Valmieras tūrisma centra darbinieki atzinīgi novērtē un ir priecīgi par kioska uzstādīšanu. Viņi to izmanto ikdienā, jo  ļoti atvieglo ikdienas darbu un paceļ klientu apkalpošanu jaunā līmenī. Pēc pozitīvās pieredzes Valmierā, uzsākti projekti arī citās pašvaldībās ar šādu kiosku uzstādīšanu.
 

Embedded thumbnail for Tūristu ērtībām Valmierā uzstādīts interaktīvs kiosks
Atpakaļ