Telpu rezervēšanas sistēma Apear uzņēmumā Groglass

Konfidencialitāte un netraucētas sarunas ir būtiski faktori jebkurai sanāksmei. Lai to panāktu, ir pieejami dažādi risinājumi telpu rezervēšanai un viens no tiem ir mūsu pašu, Hansab, izstrādātais produkts Apear.

Pērn Groglass tika nodrošināts ar Hansab izstrādāto risinājumu Apear. Kopumā tika aprīkotas piecas pārrunu telpas, lai sniegtu uzņēmumam mūsdienīgu un ērtu risinājumu konferenču telpu rezervēšanai. 

Kāpēc Apear?
Groglass bija nepieciešama efektīvāka un pārskatāmāka telpu pārvaldīšanas sistēma, tādēļ talkā nāca Hansab ar savu risinājumu.

Hansab risinājuma viena no galvenajām priekšrocībām ir augstā elastība, ļaujot to pielāgot dažādām klientu vēlmēm un pielietojumiem. Apear ļauj rezervēt vēlamo telpu gan attālināti, izmantojot Outlook vai citu sev ērtu e-pasta pārvaldības rīku, gan arī tieši no skārienjūtīgā ekrāna, kas piestiprināts pie telpas sienas.

Ārēji pievilcīgais un neuzkrītošais dizains ļauj Apear iederēties ikvienā birojā, kā arī pielāgojamais ekrāns un gaismas diodes uzskatāmi norāda telpas statusu un pieejamīb

Atpakaļ