Tehnoloģiju risinājumi "Akropolē"

Daudzfunkcionālais tirdzniecības centrs "Akropole" savas durvis apmekētājiem vērs šā gada 4.aprīlī.

Hansab komanda tirdzniecības milzim “Akropole” nodrošinājusi lielu skaitu modernus un nestandarta risinājumus vairāk kā 13 veikaliem kā ,piemēram, Douglas, Drogas, Creme De La Creme, Apollo Kino, Pet City, Tele 2, Bags & More, Picard, Samsungstore, Narvesen, Maxima, Euro aptieka uzstādot videonovērošanu, signalizācijas sistēmas, drošības vārtus, naudas pārbaudes iekārtas, seifus, maksājumu terminālus, digitālos ekrānus, cilvēku skaitīšanas risinājumus, piekļuves kontroles sistēmas, elektroniskās cenu zīmes, rindu regulēšanas sistēmas un turniketus.

Douglas, Drogas, Narvesen, Stenders, un PetCity veikalos uzstādīti Samsung un LG profesionālie ekrāni. Jāatzīmē, ka PetCity šai tirdzniecības vietai izvēlējusies īpašu – 85 collu Samsung profesionālo ekrānu. Maxima Latvija un Samsung Store ierasto cenu zīmju vietā turpmāk izmantos elektroniskās cenu zīmes (ESL).

Hansab ir  priecīgi sniegt piemērotu risinājumu ne tikai klienta biznesa modernizēšanā, bet arī darbinieku un laika efektivitātē, un klientu apmierinātībā.

Projekta realizētājs "Akropolis Group" ir uzņēmumu grupa, kas pārvalda nekustamā īpašuma attīstītāju un tirdzniecības centru nomas un apsaimniekošanas uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Bulgārijā. "Akropolis Group" pārvaldībā ir "Akropoles" iepirkšanās un izklaides centri Viļņā, Klaipēdā un Šauļos.

Atpakaļ