Tehnoloģijas, kas darbojas Jūsu uzņēmumam

Pateicoties digitalizācijas, automatizācijas un drošības risinājumiem, mums ir iespēja padarīt Jūsu biznesu efektīvāku, uzlabot Jūsu darbinieku ikdienu un pacelt jūsu klientu pieredzi jaunā līmenī.

Sazinieties ar mums

Mūsu uzdevums ir padarīt jūsu dzīvi vieglāku un drošāku.

 • MŪSU DARBĪBA
  Risinām svarīgus izaicinājumus - kopīgi
  MŪSU DARBĪBA
  Risinām svarīgus izaicinājumus - kopīgi

  Mēs izstrādājam risinājumus, kas radīti reālās pasaules vajadzībām.

  Vairāk nekā 30 gadus mūsu klienti ir uzticējušies mums, izstrādājot un pārvaldot savu biznesu. Nepārtraukti strādājot kopā, lai sasniegtu kopīgu mērķi, mēs  īstenojam projektus, kas veido paliekošas vērtības.

 • MŪSU STIPRĀS PUSES
  Pilnīgi biznesa risinājumi
  MŪSU STIPRĀS PUSES
  Pilnīgi biznesa risinājumi

  Viena no mūsu priekšrocībām ir pilnīgu risinājumu radīšana. Tie sastāv no konsultācijām, programmatūras izstrādes un integrācijas, aparatūras pārdošanas, projektu vadības un pēcpārdošanas pakalpojumiem. Mūsu ilgtermiņa klientu vidū mums ir vadošās organizācijas, kas darbojas mazumtirdzniecības, transporta, finanšu, valsts un izglītības sektoros.

 • TERITORIJA
  4 valstis, 17 filiāles
  TERITORIJA
  4 valstis, 17 filiāles

  Mūsu teritorija aptver Igauniju, Latviju, Lietuvu, Somiju un sastāv no deviņiem uzņēmumiem: Hansab Group OÜ, Hansab AS, Hansab SIA, Hansab UAB, Hansab OY, Ellore OÜ, Hansab Kinnisvara OÜ un Hansab Turtas UAB, Hansab IT Solutions OÜ.

  Tas sniedz mums pakalpojumu reakcijas laiku kā nevienam citam.

 • DAUDZVEIDĪGS PORTFOLIO
  Globāli sadarbības partneri
  DAUDZVEIDĪGS PORTFOLIO
  Globāli sadarbības partneri

  Kā oficiālais sadarbības partneris vairāk nekā 100 piegādātājiem, mēs pārdodam, uzstādām un apkalpojam risinājumus no vadošajiem ražotājiem, piemēram, NCR, Ingenico, Qmatic, Bosch, Sony, Samsung, Glory Global Solutions un citiem.

  Sadarbība ar pasaulē pazīstamākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem sniedz mums priekšrocības,lai sniegtu mūsu klientiem jaunākās un inovatīvākās tehnoloģijas.

 • SERTIFIKĀCIJA
  Atzīta kvalitāte
  SERTIFIKĀCIJA
  Atzīta kvalitāte

  Kvalitāte ir Hansab biznesa atslēgas vārds. Mēs tiecamies sasniegt augstākas virsotnes, kas konsekventi tiek atzīts ar daudzām kvalitātes vadības balvām. Mūsu pakalpojumi ir sertificēti ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000 un ISO 27001, kā arī IDS (Industriālās Drošības Sertifikāts), kas nodrošina, ka visi riski tiek pārvaldīti un jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu bizness darbosies nevainojami.

 • KOMANDA
  300+ darbinieki
  KOMANDA
  300+ darbinieki

  Mūsu komanda ir bāzēta 4 valstīs un ietver sevī dažādas prasmes, sākot no iekārtu uzstrādītājiem un apkalpotājiemlīdz inženieriem un programmatūras izstrādātājiem.

  Skatiet mūsu vakances

 • MŪSU STĀSTS LĪDZ ŠIM
  Inovācijas ir ierakstītas mūsu DNS
  MŪSU STĀSTS LĪDZ ŠIM
  Inovācijas ir ierakstītas mūsu DNS

  Hansab stāsts aizsākas 30 gadus senā pagātnē, kad Igaunija bija tikko ieguvusi savu neatkarību no okupācijas gadiem. Toreiz Hansab dibinātāji centās izveidot uzņēmumu, kas, izmantojot visprogresīvākās tehnoloģijas un procesus no visas pasaules, veicinātu ekonomisko stabilitāti un tehnoloģiskās inovācijas reģionā. Attīstot uzņēmumu Igaunijā un skatoties plašākā perspektīvā, dibinātāji saskatīja daudzsološas iespējas darbības paplašināšai kaimiņvalstīs - Latvijā un Lietuvā. Tā ai

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.