Suprema FaceStation F2 - Piekļuves kontrole ar temperatūras mērīšanu

Mūsdienās par tehnoloģiju attīstības tempu sūdzēties nevaram, taču, vai esat novērojuši, kādā zibens ātrumā attīstās un apstākļiem pielāgojas tehnoloģijas pandēmijas laikā? 

Mūsu partneris Suprema allaž ir bijis vienu soli priekšā citiem un arī tagad pārsteidz ar piekļuves kontroles risinājumu, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. 

Suprema Facestation F2 ir mūsdienīgākā piekļuves kontroles sistēma ar jaudīgu sejas atpazīšanas tehnoloģiju. Tā apvieno infrasarkano staru sejas atpazīšanu un unikālu dziļās pašmācības algoritmu un, būtiski, Facestation F2 nosaka cilvēka ķermeņa temperatūru ar īpašu kameru.

Facestation F2 apmānīt neizdosies
Dziļās mācīšanās tehnoloģija apvienojumā ar infrasarkano staru tehnoloģiju spēj atklāt dažāda veida viltus sejas attēlojumus. 

Sejas atpazīšana ar vai bez medicīniskās sejas maskas
Tehnoloģijas algoritms izmanto dziļās mācīšanās procesu kā rezultātā sistēma spēj atklāt mēģinājumus apmānīt ierīci, aizsedzot seju ar papīra lapu vai plaukstu. (Masku noteikšanas funkcija iespējama, ja tiek izmantota kamera).

Bezkontakta lietotāja reģistrācija
FaceStation F2 lietotāju reģistrācija notiek attālināti ar sejas fotogrāfiju, tāpēc lietotāja klātbūtne reģistrācijas brīdī vairs nav nepieciešama.

Adaptīva lietotāja atjaunināšana sistēmā
FaceStation F2 atjaunina uz uzlabo veidnes katru reizi, kad lietotājs tiek autentificēts terminālā. Adaptīvā atjaunināšanas funkcija nodrošina vislabāko atpazīšanas līmeni pat, ja sejas iezīmes laika gaitā mainās. 

Piemērots dažādām vidēm un apstākļiem
Pateicoties infrasarkano staru tehnoloģijai, FaceStation F2 spēj atpazīt sejas pat ļoti vājā apgaismojumā. Pateicoties IP 65 standartam, ierīce ir putekļu un mitruma izturīga. 
 

Esat ieinteresēts?

Sazinieties ar Ojāru

ojars.briedis@hansab.lv

+37126102678

Embedded thumbnail for Suprema FaceStation F2 - Piekļuves kontrole ar temperatūras mērīšanu
Atpakaļ