Suprema CoreStation – jaudīgs rīks izmaksu samazināšanai

Pasaules līderis biometriskās piekļuves risinājumos Suprema ir nācis klājā ar savu pirmo centralizēto risinājumu CoreStation jeb inteliģento biometrisko kontrolieri, kura viens no galvenajiem uzdevumiem ir samazināt piekļuves kontroles sistēmas izmaksas.

CoreStation ir lieljaudas, centralizēts durvju kontrolieris, kas spēj apstrādāt līdz pat 500 000 lietotāju ar neticamu pirkstu nospiedumu saskaņošanas ātrumu. CoreStation risinājuma lielākā priekšrocība ir iespēja samazināt ierīkošanas izmaksas līdz pat 25%. Tas tiek panākts galvenokārt ar 3 faktoriem:

  • iespēja izmantot BioEntry R2 nolasītājus, kas ir lētāki par ierastajiem BioEntry P2 nolasītājiem
  • iespēja saglabāt esošo kabelizāciju
  • iespēju ieviest pirkstu nolasīšanas risinājumu tikai tajās vietās, kur tas ir nepieciešams, pārējās vietās saglabājot esošos bezkontakta karšu lasītājus

Sistēmai iespējams pievienot arī jaunākās paaudzes pirkstu nospiedumu lasītājus ar “mobile card” funkciju, kas ne vien paaugstinās sistēmas drošības līmeni, bet arī samazinās ierīču izmaksas un padarīs risinājumu lietotājam draudzīgāku.

Viens Corestation kontrolieris ir spējīgs uzturēt līdz 64 piekļuves punktiem. Sistēmas uzbūve ļauj lietot vairākus Corestation kontrolierus, tādā veidā palielinot uzturēto piekļuves punktu skaitu.

Astoņas pirkstu nospiedumu pārbaudes vienā sekundē – šis ir laiks, kādā CoreSation apstrādā pirkstu nospiedumus, ja tiek izmantoti astoņi BioEntry R2 lasītāji vienlaicīgi.

Ja jūsu uzņēmums apsver iespēju nākotnē ieviest drošāku piekļuves risinājumu, tad mūsu ieteikums būtu izvēlēties biometrijas piekļuves kontroli, kas ir gan drošāks, gan lietotājam draudzīgāks risinājums.

Jautājumu gadījumā kontaktējieties ar pārdošanas projektu vadītāju Ojāru Briedi ojars.briedis@hansab vai (+371) 26 102 678

 

Embedded thumbnail for Suprema CoreStation – jaudīgs rīks izmaksu samazināšanai
Atpakaļ