Starptautiskā sadarbība

Cienījamie Hansab partneri un klienti!

Balstoties uz mūsu pamatvērtībām un valsts likumdošanu, jau no 2022. gada sākuma Hansab ir pārtraucis iepirkt un pārdot Krievijas un Baltkrievijas izcelsmes preces un pakalpojumus, un ir izslēdzis jebkādu citu sadarbību ar Krievijas un Baltkrievijas uzņēmumiem. Šī lēmuma pamatā ir starptautiskās vides izmaiņas un mūsu apņemšanās ievērot visus starptautiskos un valsts sankciju noteikumus.

Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka Hansab rīkojas atbildīgi un saskaņā ar visiem piemērojamiem likumiem. Mēs esam informēti par visiem sankciju un ierobežojumu jautājumiem un pilnībā tos ievērojam. Turklāt mēs rūpīgi pārbaudām visus mūsu partnerus un klientus, lai nodrošinātu, ka tie nav saistīti ar sankcionētām personām vai uzņēmumiem.

Hansab mērķis ir nodrošināt, ka mūsu biznesa attiecības atbilst starptautiskajiem prasību standartiem un novērst juridiskos un reputācijas riskus. Hansab turpina apņēmību nodrošināt jums kvalitatīvus produktus un pakalpojumus, ievērojot augstus ētiskos un likumīgos standartus.

Paldies par sapratni, turpināsim mūsu veiksmīgo sadarbību.

Ar cieņu

Markko Purge
Valdes loceklis
Hansab Group OÜ