Skaidras naudas pārvaldīšana mazumtirdzniecībā

Efektīvs risinājums mazumtirgotājiem  - pašapkalpošanās kases.

Kādi ir vērtīgākie ieguvumi?

  1. Automatizēta banknošu un monētu apstrāde norēķinos par pirkumiem;
  2. Uzlabo higiēnu vietās, kur rīkojas ar skaidru naudu un pārtiku;
  3. Skaidras naudas pārvaldības nodrošināšana tirdzniecības vietā.

Ātrs un praktisks skaidras naudas risinājums tirdzniecības vietās

Glory CI-5 skaidras naudas apstrādes risinājums  īpaši izstrādāts mazākām mazumtirdzniecības vietām, integrējot CI-5 Jūsu esošajā vai jaunajā POS sistēmā, CI-5 droši automatizē skaidras naudas apstrādi un maksājumus, vienlaikus ļaujot samazināt kļūdu risku un uzlabojot personāla produktivitāti un klientu apkalpošanu.

CI-5 ir skaidras naudas apstrādes sistēmai  ir moderns dizains, kas ir izstrādāts, lai to būtu pēc iespējas vieglāk integrēt dažādos veikalu  formātos, kā arī pašapkalpošanās procesos.
Skaidras  naudas apstrādes risinājums ļauj tirdzniecības darbiniekam vairs neiesaistīties skaidras naudas apstrādē, jo CI-5 apstrādā skaidro naudu un izdod atlikumu. 

Risinājums nodrošina  ātru un vieglu risinājumu skaidras naudas apstrādei tirdzniecības vietās, sniedzot darbiniekiem vairāk laika fokusēties uz savu pamatbiznesu. 

CI-SERVER naudas apstrādes programma, ko var pārvaldīt caur interneta pārlūku, piedāvā centralizētu skaidras naudas pārvaldību viscaur veikalam front-office (tostarp arī back-office). Kompaktā naudas apstrādes sistēma CI-5 ziņo par naudas daudzumu un visiem notikumiem bez aizķeršanās. Veikala vadītājs var redzēt reāllaikā esošos naudas krājumus, kā arī redzēt statistikas un atskaites. CI-SERVER ir arī e-pasta funkcija, kas automātiski sūta e-pastu vadībai par kādu notikumu, piemēram, pilna/tukša skaidrā nauda, inkasācijas/papildināšanas nepieciešamību un par kļūdām.

 

Atpakaļ