Skaidras naudas apstrādes risinājumi

Organizācijām, kas savā tirdzniecībā vai pakalpojumos izmanto skaidru naudu, dažāda veida un funkcionalitātes naudas apstrādes risinājumi efektīvi palīdzēs samazināt vai reizēm pat pilnībā novērst drošības un cilvēka kļūdas riskus, ierobežot naudas apstrādes izmaksas un ietaupītu darbinieka laiku.

Sazinies ar mums
 • Kā tas strādā?
  Kā tas strādā?

  Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotākās naudas apstrādes ierīces atbilstoši uzņēmējdarbības specifikai un apjomam. Šādi uzņēmums spēs darboties ne tikai efektivitāk, precīzāk un drošāk, bet arī nodrošinās nepieciešamo tehnoloģiju izmantošanu, lai sniegtu maksimālu ieguvumu Jūsu uzņēmumam.

 • Mazās naudas apstrādes ierīces
  Mazās naudas apstrādes ierīces

  Banknošu detektori, skaitītāji un monētu šķirotāji – ir obligāta nepieciešamība katram mazumtirgotājam, kurš strādā ar naudu, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma un naudas apgrozījuma.

  Naudas apstrādes iekārtas apskati šeit

 • Skaidras naudas iekārtas pašapaklpošanās kasēs
  Skaidras naudas iekārtas pašapaklpošanās kasēs

  Ja Jūs saviem pircējiem piedāvājat pašapkalpošanās kases, neaizmirstiet arī par skaidras naudas pieņemšanu, lai apkalpotu līdz pat 30% klientu vairāk, kuri kā maksājuma līdzekli izmanto tikai skaidru naudu. Jūs arī varat atvieglot savu kasieru darbu, novirzot darbu ar naudu uz “Glory” naudas apstrādes iekārtām, kas ne tikai pieņems naudu tieši no pircēja rokām, bet arī izdos nepieciešamo atlikumu. Mūsu risinājumi tiek īpaši pielāgoti jebkurām komercdarbības vajadzībām un izmēram.

 • Back-office iekārtas naudas apstrādei
  Back-office iekārtas naudas apstrādei

  Ietaupiet līdz pat 10 stundām darba, kas katru dienu jāvelta fiziskai naudas skaitīšanai. Izmantojiet naudas apstrādes sistēmas vai viedos seifus, kas aizvietos Jūsu vecāko kasieri un strādās cauru diennakti bez brīvdienām vai atvaļinājumiem. Ar Back-office iekārtu palīdzību, iegūsiet izmērāmu efektivitāti savos komercdarbības procesos, atkārtoti izmantojot savu naudu kasē nākamajai darba dienai, inkasātoram nododot tikai nevajadzīgos nominālus. Turklāt ar vērtīgu datu analīzi varēsiet arī  palielināt naudas procesu caurredzamību un drošību. Jūs vienmēr zināsiet savas skaidras naudas atskaiti reāllaikā.

Skatīt mūsu projektus

PRISMA sāk izmantot pašapkalpošanās monētu depozīta sistēmu

Līdz šim Scan Coin monētu depozīta sistēmas tika izmantotas tikai lielākajās bankās, tādās kā, Igaunijas - Swedbank, SEB, Nordea, Danske un Krediidipank.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Pašapkalpošanās risinājums kinoteātrī

Lai nodrošinātu ātru klientu plūsmu un izvairītos no garām apmeklētāju rindām kases zonās, Apollo kinoteātrī Igaunijā uzstādīts pašapkalpošanās risinājums.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Pašapkalpošanās monētu iemaksāšanas sistēma Swedbank filiālēs

Swedbank Latvijā 2013. gada rudenī vairākās filiālēs izvietoja pašapkalpošanās, ražotāja ScanCoin, monētu depozitēšanas iekārtas.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.