Skaidras naudas apstrādes risinājumi

Iekārtas, kas atvieglo skaidras naudas pieņemšanu, skaitīšanu un šķirošanu. Tās samazinās drošības un cilvēka kļūdas riskus, kā arī naudas apstrādes izmaksas.

Sazinieties ar mums
 • Mazās naudas apstrādes ierīces
  Mazās naudas apstrādes ierīces
  • Valūtas detektori,
  • banknošu skaitītāji un šķirotāji,
  • monētu skaitītāji un šķirotāji,
  • u.c.

  Obligāta nepieciešamība katram mazumtirgotājam, kurš strādā ar naudu, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma un naudas apgrozījuma.

  Apskatiet produktus e-veikalā >>

 • Skaidras naudas iekārtas pašapaklpošanās kasēs
  Skaidras naudas iekārtas pašapaklpošanās kasēs

  Ja jūs piedāvājat izmantot pašapkalpošanās kases, neaizmirstiet arī par skaidras naudas pieņemšanu! Dati liecina, ka tādējādi iespējams apkalpot līdz pat 30% vairāk klientu.

  Skaidra naudas asptrādes iekārtas pieņems naudu tieši no pircēja un izdos nepieciešamo atlikumu. Risinājumus iespējams īpaši pielāgot jebkurām komercdarbības vajadzībām.

 • Back-office iekārtas naudas apstrādei
  Back-office iekārtas naudas apstrādei

  Skaidras naudas apstrādes sistēmas vai viedie seifi palīdz optimizēt ar naudas procesiem saistītās darbības, ietaupot darbaspēka resursus. Back-office iekārtas samazina līdz pat 10 stundām darba, ko parasti veic vecākais kasieris.

  Vajadzīgo nominālu nodošana inkasatoram, skaidras naudas atskaites reāllaikā, naudas izdale darba dienai u.c. funkcionalitātes ar datu analīzes iespējām.
   

Mūsu realizētie projekti

PRISMA sāk izmantot pašapkalpošanās monētu depozīta sistēmu

Līdz šim Scan Coin monētu depozīta sistēmas tika izmantotas tikai lielākajās bankās, tādās kā, Igaunijas - Swedbank, SEB, Nordea, Danske un Krediidipank.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Pašapkalpošanās risinājums kinoteātrī

Lai nodrošinātu ātru klientu plūsmu un izvairītos no garām apmeklētāju rindām kases zonās, Apollo kinoteātrī Igaunijā uzstādīts pašapkalpošanās risinājums.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Pašapkalpošanās monētu iemaksāšanas sistēma Swedbank filiālēs

Swedbank Latvijā 2013. gada rudenī vairākās filiālēs izvietoja pašapkalpošanās, ražotāja ScanCoin, monētu depozitēšanas iekārtas.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.