Samsung izvēlas Suprema BioSign 2.0 jaunākajos Galaxy J5 un Galaxy A7 viedtelefonos

Hansab partneris Suprema, kas ir pasaules līderis biometrisko risinājumu jomā, ir paziņojis par BioSign mobilo pirkstu nospiedumu atpazīšanas algoritmu iestrādi Samsung Galaxy J5 un Samsung Galaxy A7 viedtālruņos.

Šī gada februārī pasaules mobilajā kongresā Barselonā, Suprema iepazīstināja ar BioSign 2.0. algoritmu pirkstu nospiedumu nolasīšanai. Iestrādātā mākslīgā intelekta tehnoloģija nodrošina Bio Sign 2.0 darbību pat pie vismazākā pirkstu nospiedumu sensora,  piedāvājot drošu un stabilu autentificēšanās veiktspēju. Jāpiebilst, ka BioSign 2.0 piedāvā plašu integrācijas daudzveidību, jo risinājums atbalsta dažādas pirkstu nospiedumu un sensoru formas un tipus. 

BioSign 2.0 īpaši piemērots vidējas un zemas klases viedtālruņiem, jo ar tā palīdzību iespējams samazināt ražošanas izmaksas, atbalstot mazākus sensorus un nodrošinot augstāku pirkstu nospiedumu autentifikācijas veiktspēju ar zemākas klases procesoriem.

Vēl jo vairāk, ar katru viedtālruņa lietošanas reizi samazinās pirkstu nospiedumu autentifikācijas veiktspēja, savukārt BioSign 2.0 pašmācības algoritms palielina autentificēšanās precizitāti ar katru lietošanas reizi. BioSign 2.0 spēj apstrādāt pat nelielu pirkstu nospiedumu laukumu (2mm x 2mm), tādējādi nodrošinot risinājuma konsekventu veiktspēju pie visdažādāko formu sensoriem.

“Gluži kā kamera, tāpat arī pirkstu nospiedumu atpazīšanas funkcija ir neatņemams viedtālruņu elements,  kas tiek pielietots gan premium klases, gan zemākās klases viedtālruņiem. BioSign 2.0 ir visizdevīgākais un efektīvākais risinājums vidēja un zema ranga viedtālruņiem.  Sākot ar Samsung Galaxy J5 2017 un Samsung Galaxy A7 modeļiem, mēs sagaidām BioSign 2.0 izmantošanu arī citos pasaules mēroga viedtālruņos…”, stāsta Braiens Songs, Suprema izpilddirektors.

Vairāk par biometriskās piekļuves kontroles sistēmām skatiet šeit. 

Atpakaļ