Sadarbības partneri

Hansab grupai ir vairāk nekā 100 partneru visā pasaulē. Vairums no tiem ir vadošie uzņēmumi savā biznesa jomā. Lai varētu piedāvāt saviem klientiem labākos pakalpojumus, mēs vienmēr uzturam tiešus kontaktus ar saviem partneriem un neizmantojam vietējos izplatītājus. Mēs ļoti novērtējam un veicinām ilgtermiņa sadarbības. Tāpēc vienmēr esam gatavi ieguldīt kā laiku, tā naudu ilgstošu attiecību izveidē.

 • NCR nodrošina pašapkalpošanās un tirdzniecības vietu risinājumus bankām un mazumtirgotājiem.

  NCR

  De La Rue ir vadošais skaidras naudas šķirošanas iekārtu un programmu risinājumu nodrošinātājs centrālajām bankām, palīdzot tām samazināt skaidras naudas apstrādes izmaksas.

  De La Rue

  NBS ir līderis viedkaršu risinājumu jomā. Tas nodrošina risinājumus karšu personalizēšanai, drošības identifikācijai, viedkaršu ražošanai, kā arī pilna spektra karšu drukāšanas un iespiešanas risinājumus.

  NBS TECHNOLOGIES LTD.

  Augstas kvalitātes banku un kazino pašapkalpošanās aprīkojuma ražotājs. Izmanto banku, mazumtirdzniecības, azartspēļu, skaidras naudas pārvadājumu un valsts iestādēs.

  Hess Cash Systems

 • Ingenico ir pasaules vadošais maksājumu risinājumu nodrošinātājs.

  Ingenico

  Masterwork Automodules ir liela pieredze un reputācija esošo tehnoloģiju uzlabošanā un optimizēšanā, lai piedāvātu lielāku veiktspēju, lielāku uzticamību, energoefektivitāti un labāku lietotāja pieredzi.

  Masterwork Automodules

  Oberthur Cash Protection ir viedo drošības sistēmu nodrošinātājs, kas piedāvā risinājumus cilvēku un vērtslietu aizsardzībai.

  Oberthur

  Procoin ir skaidras naudas apstrādes iekārtu izstrādātājs un ražotājs.

  Procoin

 • Scan Coin ir vadošais pasaules uzņēmums, kas nodrošina monētu un banknošu automātiskās apstrādes risinājumus.

  Scan Coin

  OneSpan ir pasaules līderis drošas autentifikācijas un e-parakstu risinājumu jomā, specializējoties tīkla kontu, identitāšu un transakciju jautājumos.

  OneSpan

  Glory piedāvā augstas kvalitātes risinājumus skaidras naudas apstrādei, piemēram, bankām, mazumtirdzniecības pārstāvjiem, skaidras naudas pārvadātājiem (UIN) un sabiedriskā transporta uzņēmumiem.

  Glory Global Solutions

 • Scan Coin ir vadošais pasaules uzņēmums, kas nodrošina monētu un banknošu automātiskās apstrādes risinājumus.

  Scan Coin

  OneSpan ir pasaules līderis drošas autentifikācijas un e-parakstu risinājumu jomā, specializējoties tīkla kontu, identitāšu un transakciju jautājumos.

  OneSpan

  Glory piedāvā augstas kvalitātes risinājumus skaidras naudas apstrādei, piemēram, bankām, mazumtirdzniecības pārstāvjiem, skaidras naudas pārvadātājiem (UIN) un sabiedriskā transporta uzņēmumiem.

  Glory Global Solutions

  Vasco ir pasaules līderis spēcīgas autentifikācijas un e-paraksta risinājumu jomā, kas specializējas tiešsaistes kontos, identitātēs un transakcijās.

  Vasco Data Security

  Ingenico Group ir pasaules līderis maksājumu jomā, nodrošinot viedus, uzticamus un drošus risinājumus.

  Ingenico

  NCR piedāvā pašapkalpošanās un POINT-OF-SALES risinājumus bankām un mazumtirdzniecībai.

  NCR

 • Ellore piedāvā programmatūras izstrādi maksājumu risinājumiem.

  Ellore

 • Ellore piedāvā programmatūras izstrādi maksājumu risinājumiem.

  Ellore

  Signagelive ir globāls mākonī balstītu multivides piegādes risinājumu nodrošinātājs, kas nodrošina platformu, kas atbalsta nepārspējamu skaitu dažādu gala ierīču, sākot no mobilajiem tālruņiem līdz SmartTV.

  Signagelive

  Navori ir radījis augstākās klases digitālo izkārtņu programmatūras risinājumus kopš 1997. gada. Uzņēmums, kas koncentrējas uz inženieriju, pētniecību un attīstību un pastāvīgām inovācijām.

  Navori

  LG piedāvā inovatīvus tehnoloģiskus un elegantus dizaina risinājumus, vismodernākajiem komerciālajiem displejiem un digitālajām izkārtnēm.

  LG

 • RSF ir viens no pasaulē vadošajiem digitālo audiogidu un audiovizuālā aprīkojuma ražotājiem.

  RSF

  Panphonics ir pasaulē vadošais audio skaļruņu piegādātājs.

  Panphonics Audio Innovations

 • Elo Touch Solutions ir pasaulē vadošais skārienjutīgo risinājumu piegādātājs.

  ELO Touch

 • Elo Touch Solutions ir pasaulē vadošais skārienjutīgo risinājumu piegādātājs.

  ELO Touch

  BODET ir Eiropas līderis darba laika un apmeklētības pārvaldības sistēmu risinājumos.

  Bodet

  Bosch Security Systems nodaļa ir vadošais globālais apsardzes, drošības un sakaru produktu, risinājumu un pakalpojumu piegādātājs.

  Bosch Security Systems

  Crane piedāvā augstas kvalitātes maksājumu risinājumus, sākot no monētu un rēķinu apstrādes, līdz bezskaidrās naudas sistēmu un aktīvu pārvaldības programmatūrām.

  Crane

  Creone atslēgu u vērtslietu skapji sniedz jums pilnīgu kontroli pār Jūsu atslēgām un vērtslietām.

  Creone

 • Cross Point drošības sistēmas izceļas ar savu izcilo dizainu, uzlaboto funkcionalitāti, izmantošanas vieglumu, uzticamību un kvalitāti.

  Cross Point

  Dermalog ir viens no vadošajiem uzņēmumiem biometriskās identifikācijas sistēmas jomā.

  Dermalog

  Gateway nodrošina Elektronisko preču novērošanas (EAS) sistēmas zādzību novēršanai mazumtirdzniecības sektorā visā pasaulē.

  Gunnebo Gateway

  Hedengren security ir vadošais elektronisko ierīču, telekomunikāciju iekārtu un to daļu vairumtirgotājs.

  Hedengren security

 • Hikvision ir pasaulē lielākais video novērošanas produktu un risinājumu piegādātājs. Uzņēmums specializējas video novērošanas tehnoloģijās, tāpat arī to projektēšanā un inovatīvu CCTV un videonovērošanas produktu ražošanā.

  Hikvision

  IDEAL dokumentu smalcinātāji, griezēji un giljotīnas jau vairāk nekā 60 gadu tiek izmantoti dažādās jomās visā pasaulē, sākot ar mājas biroju līdz pat ražotnēm.

  IDEAL

  Kaba Mas ir pasaules vadošais augstas drošības elektronisko slēdzeņu ražotājs un risinājumu piegādātājs.

  Kaba

 • Automatizēto sabiedriskā transporta biļešu sistēmu ražotājs, kas piedāvā elektroniskās biļetes, kā arī to apstrādes un vadības risinājumus.

  Almex

  Amano ir pasaules līderis inovatīvu stāvvietu vadības risinājumu nodrošināšanā, kur strādā nozares pieredzējušākie inženieri un R&D speciālisti, lai piedāvātu tehnoloģiski progresīvu produktu tirgū.

  Amano

  Bibliotheca RFID Library Systems specializējas bibliotēku automātikas, inventarizācijas, kā arī kontroles un mediju drošības programmu un aparatūras izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā.

  Bibliotheca

  Cale ir pasaulē vadošais elastīgu pašapkalpošanās maksājumu sistēmu piegādātājs.

  Cale

 • Evolis projektē, ražo un pārdod plašu klāstu plastmasas karšu drukāšanas risinājumus.

  Evolis

  Hanover Displays ir pasaules līderis projektēšanas, ražošanas un pasažieru informācijas sistēmas piegādē sabiedrisko pakalpojumu transportlīdzekļiem.

  Hanover Displays

  Telelift ir līderis automatizēto transporta sistēmu ražošanā. Mūsu produktu klāsts ir sākot no loģistikas risinājumiem veselības aprūpes nozarē līdz pat pielietojumam rūpniecībā. Mēs esam vieni no vadošajiem konveijeru sistēmu ražotājiem vieglās kravas transportēšanai.

  Telelift

  Q-Matic ir līderis pircēju plūsmas vadībā (CFM).

  QMatic

 • SensMax ir gadiem ilga pieredze, izstrādājot un īstenojot cilvēku skaitīšanas sistēmas. Uzņēmums specializējas cilvēku skaitīšanas sistēmu izplatīšanā mazumtirdzniecības veikalu tīklos.

  SensMax

  Sielaff piedāvā tirdzniecības automātus dzērieniem, uzkodām, gatavajām kartēm un daudzus citus automātiskās tirdzniecības risinājumus un pašapkalpošanās tirdzniecības automātus.

  Sielaff

  Swisslog ir pasaulē vadošais pneimatisko cauruļu sistēmu un automātisko konteineru liftu sistēmu piegādātājs.

  Swisslog