Rīgā uzstādīts pirmais Lietuvas pasta zīmola Unisend pakomāts

Pirmais Unisend pakomāts Rīgā ir nozīmīgs notikums, kas iezīmē jaunu ēru e-komercijas un loģistikas nozarē. Uzstādīšanas brīdis ne tikai atspoguļo tehnoloģiju un inovāciju progresu, bet arī uzsver Hansab un Unisend apņemšanos uzlabot klientu pieredzi, piedāvājot piekļuvi modernai un efektīvai loģistikas infrastruktūrai. 

Līdz 2024. gada pavasarim plānots uzstādīt aptuveni 300 Unisend pakomātus Igaunijā un Latvijā, investējot apmēram četrus miljonus eiro,  ievērojami paplašinot paku piegādes iespējas un veicinot e-komercijas tirgus augšupējo tendenci.

Unisend pakomāti piedāvās gan uzņēmumiem, gan individuāliem klientiem nepieredzētu ērtību un pieejamību, nodrošinot, ka vairāk nekā 97% paku nonāk pie saņēmējiem nākamajā darba dienā.

Hansab ir gandarīts būt daļa no šīs transformācijas un turpinās strādāt ciešā sadarbībā ar Unisend un Lietuvas pastu, lai nodrošinātu, ka e-komercijas loģistikas nākotne Baltijas valstīs ir spilgta un inovatīva. Mēs esam liecinieki tam, kā inovatīvas loģistikas risinājumi veicina gan uzņēmumu izaugsmi, gan sniedz klientiem nepieredzētu ērtību un pieejamību.

Hansab un Unisend kopīgās pūles ir solis uz priekšu ne tikai paku piegādes jomā, bet arī vispārējā reģiona e-komercijas ekosistēmas attīstībā.

Lietuvas valsts pasta kompānijas "Lietuvos paštas" investīcijas apmēram 4 miljonu eiro apmērā šajā projektā ne tikai apliecina apņemšanos attīstīt modernu un klientiem draudzīgu loģistikas infrastruktūru, bet arī Lietuvas pasta gatavību uzņemties līderpozīcijas Baltijas e-komercijas loģistikas nozarē. Rolands Žukas, Lietuvas pasta izpilddirektors, uzsvēra: "Mēs esam apņēmušies nodrošināt uzticamu un efektīvu sūtījumu piegādi visā Baltijas reģionā."

Ar šo pirmo Unisend pakomāta uzstādīšanu Rīgā, Hansab un Unisend kopā veido jaunu standartu Baltijas e-komercijas un loģistikas nozarē, solot nākotni, kurā inovācijas un klientu ērtības ir visaugstākā prioritāte.

Vairāk informācijas par dažādi automatizētu sūtījumu piegādes risinājumiem:

Māris Macuks

maris.macuks@hansab.lv

mob. 27700887

Hansab Unisend parcel Latvia First Unisend parcel install in Riga Hansab Unisend parcel Latvia
Atpakaļ