Revolūcija piekļuves kontrolē – Suprema FaceStation F2

Brīdī, kad sākam nogurt no pandēmijas radītajiem apstākļiem, ir nepieciešams risinājums, kas ļautu atsākt ikdienas darbus ierastā, taču uzlabotā veidā. 

Suprema Facestation F2 piekļuves kontroles sistēma palīdz nodrošināt noteikto ierobežojumu ievērošanu – nosaka cilvēka ķermeņa temperatūru, kontrolē sejas masku nēsāšanu un līderis piekļuves kontroles un darba laika uzskaites risinājumos.

FaceStation F2 būtiskākās priekšrocības:

Pilnībā bezkontakta 
FacesStation F2 ir izstrādāts, lai atbilstu visām pandēmijas radītajām vajadzībām. Bezkontakta piekļuve, sejas masku atpazīšana un pieprasīšana, kā arī temperatūras noteikšana (kombinācijā ar Suprema termālo kameru) rada visdrošāko iespējamo piekļuves risinājumu.

Unikāla sejas atpazīšanas tehnoloģija, kas nepieļauj krāpšanās mēģinājumus
FaceStation F2 ir iestrādāta tehnoloģija, kura, apvienojot infrasarkano staru un vizuālo sejas atpazīšanu, nodrošina izcilu precizitāti

Iespējami visi piekļuves veidi
FaceStation F2 nodrošina piekļuvi ne tikai ar sejas atpazīšanu, bet arī piedāvā pirkstu nospiedumu, RFID un mobilo aplikācijas piekļuves iespējas.

Uzticama datu aizsardzība
Ierīce nodrošina visu biometrisko datu un personiskās informācijas šifrēšanu, tādējādi pasargājot no iespējamas datu zādzības.

Ērts piekļuves process
FaceStationF2 modelī atjaunotā tehnoloģija ļauj ērti veikt sejas atpazīšanas procesu, vairs neuztraucoties par nepareizu sejas izteiksmi, sliktu apgaismojumu vai pārāk lielu attālumu. Ierīce ir droši lietojama dažādos apstākļos- iekšā, āra vidē, kā arī sliktā apgaismojumā un nelabvēlīgos laika apstākļos.

 

Ja arī tev nepieciešama vismūsdienīgākā piekļuves kontrole, sazinies ar mani:

ojars.briedis@hansab.lv

+37126102678

Atpakaļ