Pirmais ziedošanas kiosks Baltijā

Pirmais ziedošanas kiosks Baltijas augstskolās

2017.gada nogalē nodibinājums “Latvijas Universitātes fonds” sadarbībā ar HANSAB SIA uzstādīja Baltijas augstskolās pirmo unikālo ziedošanas kiosku, kas pieņem no ziedotājiem norēķinu kartes maksājumus Latvijas Universitātes ēkā, Raiņa Bulvārī. Latvijas Universitātes fonds darbojas jau vairāk kā 10 gadus un  ir respektabla filantropijas organizācija, kas rūpējas par izciliem, centīgiem studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem, kā arī atbalsta izcilus izglītības, zinātnes, sporta un kultūras projektus sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem. Domājot par ziedotāju ērtībām un ar mērķi palielināt ziedojuma apjomus, tika modernizēta, pielāgota un paplašināta  ziedošanas iespēja.
Klients deva priekšroku HANSAB pilna servisa risinājuma piedāvājumam, tādā veidā nodrošinot ne tikai kiosku, bet arī karšu maksājuma terminālus, integrāciju un sertifikāciju bankā un Valsts ieņēmumu dienestā. Kopā ar Latvijas Universitātes fondu  esam izveidojuši unikālu kiosku ar skārienjūtīgo ekrānu un iebūvēto Ingenico kartes termināli ar bezkontakta norēķinu moduli. Kiosks strādā uz esošās LU fonda ziedošanas mājas lapas platformas, kuru nedaudz pielāgojām un integrējām konkrēti šīs vajadzībām. Ārvalstu pieredze un prakse rāda, ka šāda veida risinājumi ir ļoti populāri un pavisam drīz tie aizvietos esošās ziedošanas kastītes. Turklāt, pateicoties ļoti pārdomātam ziedošanas portālam ziedot.lu.lv, šajā kioskā var ļoti vienkārši un ātri saņemt ziedošanas apliecinājumu nodokļu atvieglojumiem.
HANSAB likumsakarīgi kļuva par LU fonda mecenātu, atbalstot LU fonda ziedošanas kioska apmācības programmu  2 000 EUR apmērā.

 “Vai ziedotnes atklāšana Universitātes vestibilā izmainīs mūsu absolventu attiecības ar Alma Mater? Ticu, ka jā, lai arī skeptiķis-rūcējs norādīs, ka arī līdz šim varēja atbalstīt “Absolventu takas projektu”, veicot naudas pārskaitījumu, kaut no kabatas tālruņa. Latvijas Universitātes fonda saime, dāvinot Alma Mater ziedotni, mērķē augstāk. Mums, kopā strādājot, jāpanāk, lai jaunā ziedotne kļūtu par ikviena no aptuveni 250 000 LU absolventu dāvināšanas totēmstabu, pie kura vismaz reizi gadā pakavēties minūti un izpildīt vienkāršu rituālu. Rituālu savas pašapziņas celšanai un Latvijas attīstības nodrošināšanai. Vienkāršas darbības ar skaitļiem rāda: ikvienam no LU pēdējo gadu absolventiem, dāvinot tikai 0,15% no saviem gada ienākumiem, Universitātes “Rakstu māja” Torņakalnā augšāmceltos jau nepilnos divos gados,” uzsver LU fonda valdes priekšsēdētājs Ivars Lācis.
 

Atpakaļ