Piekļuves vārtu risinājumi

Fiziskās drošības un piekļuves risinājumi ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu publiskās vietās. Tie ne tikai novērš nesankcionētu ieeju, bet arī spēj veikt cilvēku plūsmas kontroli, turklāt piešķir telpai elegantu un modernu akcentu.Visās fiziskās drošības sistēmās ir iespējams integrēt elektroniskas drošības risinājumus, piemēram, biometriskās un piekļuves karšu sistēmas, laika un apmeklēšanas sistēmas, ēku automatizācijas sistēmas.

Sazinies ar mums
 • Turniketi un caurlaides vārti
  Turniketi un caurlaides vārti

  Rotējošie turniketi vai stikla turniketi un caurlaides vārti ir paredzēti cilvēku plūsmas kontrolei. Kontrolējiet teritorijā ienākošo un no tās izejošo cilvēku plūsmu un nodrošiniet plūsmas vienmērīgumu ar turniketiem. Integrējiet ieejas autorizāciju, izmantojot karti, biļeti vai žetonu, lai varētu kontrolēt ienākošās un izejošās personas. Uzturiet augstu drošības līmeni, vienlaikus, ļaujot autorizētajām personām brīvi pārvietoties bez aizkavēšanās.

 • Pilna auguma turniketi
  Pilna auguma turniketi

  Pilna auguma turniketi ir ideāli piemēroti īpaši aizsargājamās teritorijās, kur ir svarīgi nodrošināt vienas personas kustību caur vārtiem. Virzība vienā vai abos virzienos tiek kontrolēta elektroniski. To var uzstādīt gan ārpus telpām, gan iekštelpās, aprīkot ar jumtu, sānu sienām, barjerām, apgaismojumu, iekšējās komunikācijas sistēmām utt.

 • Drošības kabīnes
  Drošības kabīnes

  Drošības kabīnes pēc sava dizaina ir kompaktas, bet tik un tā nodrošina augstākā līmeņa drošību, kāda nepieciešama vietās, kur drīkst ieiet tikai pilnvarotas personas. Neitrālajā pozīcijā durvis vienmēr būs aizslēgtas. Atļaujas signāls atver pirmās durvis, ļaujot lietotājam ienākt kabīnē, kur tiek noteikta viņa klātbūtne. Kad pirmās durvis aizveras, otrās durvis atveras.

 • Ātri salokāmie, industriālie vārti
  Ātri salokāmie, industriālie vārti

  Salokāmie vārti ir labākais risinājums, lai piekļūtu teritorijām ar augstākām drošības, ātruma un uzticamības prasībām. Tie nodrošina Jūsu ieeju drošību pēc katras ieiešanas vai iziešanas. Vārti ir paredzēti intensīvai un nepārtrauktai izmantošanai tādās vietās kā loģistikas centri, ostas, militārās teritorijas, policija un robežsardze.

 • Nodošanas atvilktnes
  Nodošanas atvilktnes

  Itin bieži dokumentu, preču vai naudas apmaiņai jānotiek caur starpsienu – no drošās uz nedrošo pusi. Lai garantētu, ka Jūsu paliekat drošībā šādas nodošanas laikā, ir dažādas nodošanas sistēmas dažādiem izmantošanas gadījumiem, piemēram, skaidras naudas un kvīšu kustība, mapes vai somu nodošana, un uzstādīšanas situācijām, piemēram, lete, fasāde vai durvis.

Skatīt mūsu projektus

Pašapkalpošanās sporta klubs - GYM

Igaunijā 2018.gadā atklātajā  Baltijā pirmajā sporta klubā GYM, Hansab uztāda pilna auguma turniketus

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Piekļuves kontrole Swedbank

Fiziskās drošības un piekļuves risinājumi ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu publiskās vietās.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Latvijas Banka kļūst apmeklētājiem vēl atvērtāka

Latvijas Banka ir viena no valsts nozīmīgākajām institūcijām, tādēļ droša, moderna un ērta darba vide ir būtiska gan centrālās bankas darbiniekiem, gan apmeklētājiem.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Hansab aprīko Polipaks NT rūpnīcu Mārupē ar trīs dažādu ražotāju turniketiem

Šā gada februārī Merks, viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā un vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs, pabeidza Polipaks NT ražošanas un loģistikas centra būvniec

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Turniketu risinājumi MyFitness sporta klubiem

Efektīvas klientu plūsmas kontrolēšanas nolūkos, Hansab aprīkoja četrus MyFitness sporta klubus ar divvirzienu turniketiem no Gunnebo, kā arī uzstādīja pēc pasūtījuma izgata

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.