Piekļuves vārtu risinājumi

No turniketiem līdz nodošanas atviltknēm -  augstvērtīga dizaina fiziskās drošības risinājumi ar iespēju integrēt biometriskās piekļuves, ēku automatizācijas u.c. sistēmas.

Sazinieties ar mums
 • Turniketi un caurlaides vārti
  Turniketi un caurlaides vārti

  Rotējošie vai stikla turniketi un caurlaides vārti ir paredzēti cilvēku plūsmas kontrolei. Iespējama autorizācija ar karti, biļeti vai žetonu.

  • Drošība 
  • Dizains
  • Ātrums
 • Pilna auguma turniketi
  Pilna auguma turniketi

  Pilna auguma turniketi ir ideāli piemēroti īpaši aizsargājamās teritorijās, kur ir svarīgi nodrošināt vienas personas kustību caur vārtiem.

  Virzība vienā vai abos virzienos tiek kontrolēta elektroniski. To var uzstādīt gan ārpus telpām, gan iekštelpās, aprīkot ar jumtu, sānu sienām, barjerām, apgaismojumu, iekšējās komunikācijas sistēmām utt.

 • Drošības kabīnes
  Drošības kabīnes

  Drošības kabīnes pēc sava dizaina ir kompaktas, bet tik un tā nodrošina augstākā līmeņa drošību, kāda nepieciešama vietās, kur drīkst ieiet tikai pilnvarotas personas.

  Neitrālajā pozīcijā durvis vienmēr būs aizslēgtas. Atļaujas signāls atver pirmās durvis, ļaujot lietotājam ienākt kabīnē, kur tiek noteikta viņa klātbūtne. Kad pirmās durvis aizveras, otrās durvis atveras.

 • Ātri salokāmie, industriālie vārti
  Ātri salokāmie, industriālie vārti

  Salokāmie vārti ir labākais risinājums, lai piekļūtu teritorijām ar augstākām drošības, ātruma un uzticamības prasībām. Tie nodrošina Jūsu ieeju drošību pēc katras ieiešanas vai iziešanas.

  Vārti ir paredzēti intensīvai un nepārtrauktai izmantošanai tādās vietās kā loģistikas centri, ostas, militārās teritorijas, policija un robežsardze.

 • Nodošanas atvilktnes
  Nodošanas atvilktnes

  Itin bieži dokumentu, preču vai naudas apmaiņai jānotiek caur starpsienu. Ir dažādi nodošanas logi, kas paredz, ka paliekat drošībā (iebūvējami letē, fasādē vai durvīs).

Mūsu realizētie projekti

Piekļuves kontrole Swedbank

Fiziskās drošības un piekļuves risinājumi ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu publiskās vietās.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Drošība un dizains – piekļuves vārti Latvenergo birojā

Vārti jeb turniketi ir pavisam ierasta prakse, kā atrisināt piekļuves jautājumus.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Pašapkalpošanās sporta klubs - GYM

Igaunijā 2018.gadā atklātajā  Baltijā pirmajā sporta klubā GYM, Hansab uztāda pilna auguma turniketus

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Latvijas Banka kļūst apmeklētājiem vēl atvērtāka

Latvijas Banka ir viena no valsts nozīmīgākajām institūcijām, tādēļ droša, moderna un ērta darba vide ir būtiska gan centrālās bankas darbiniekiem, gan apmeklētājiem.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Hansab aprīko Polipaks NT rūpnīcu Mārupē ar trīs dažādu ražotāju turniketiem

Šā gada februārī Merks, viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā un vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs, pabeidza Polipaks NT ražošanas un loģistikas centra būvniec

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Turniketu risinājumi MyFitness sporta klubiem

Efektīvas klientu plūsmas kontrolēšanas nolūkos, Hansab aprīkoja četrus MyFitness sporta klubus ar divvirzienu turniketiem no Gunnebo, kā arī uzstādīja pēc pasūtījuma izgata

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Drošība sākas pie ieejas

Drošība sākas pie ieejas
Par ierastu praksi un risinājumu publiskās vietās, valsts un citos uzņēmumos turniketi kļuvuši par ikdienu cilvēku plūsmas koordinēšanai un identifikācijai.
Ražotāji aizvien uzlabo iekārtu kvalitāti un pielāgo savus risinājumus arī vizuāli, lai tie iekļautos konkrētās iestādes interjerā.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.