Pašapkalpošanās risinājumi lidostām

Pašapkalpošanās risinājumi lidostā lielākoties tiek attiecināti uz pasažieru reģistrāciju reisam un patstāvīgu bagāžas nodošanu bez lidostas personāla iesaistes. Šie risinājumi ir ērti un viegli, tie samazina rindas un ir izmantojami jebkuram pasažierim.

Sazinies ar mums
 • Reģistrācijas risinājumi
  Reģistrācijas risinājumi

  Reģistrācijas kioski – profesionāla tehnika un programmatūra ātriem pasažieru pakalpojumiem. Mūsu reģistrācijas risinājumi ļauj pasažieriem piereģistrēties kioskā patīkami īsā laikā. Ar mūsu elastīgajām, bet izturīgajām kiosku sistēmām mēs piedāvājam mūsu sertificēto CUSS platformu un lietotni, kas pilnībā atbilst IATA RP 1706c prasībām un atļauj vieglu aviolīnijas integrāciju.

 • Bagāžas nodošanas risinājumi
  Bagāžas nodošanas risinājumi

  Piedzīvojiet mūsu pašapkalpošanās bagāžas nodošanas risinājumu daudzpusību. Vairākas, lietotājiem draudzīgas pašapkalpošanās bagāžas nodošanas risinājumu iespējas ar moduļu sistēmu dod lidostām un aviolīnijām vislielāko brīvību un nodrošina izmaksu efektivitāti. Mēs piedāvājam dažādus risinājumus, gan tādus, kas paredzēti uzstādīšanai pilnīgi no nulles, gan iekārtu modernizēšanu, gan pielāgošanas risinājumus. Tā kā bagāžas nodošanas laiks ir mazāks nekā 30 sekundes, mūsu pašapkalpošanās bagāžas nodošanas risinājumi aviolīnijām, lidostām un lidlauka pakalpojumu sniedzējiem dod iespēju pasažieriem izbaudīt maksimālu brīvību un ērtību un turklāt ietaupīt daudz laika.

 • Pārvadīšanas sistēmas
  Pārvadīšanas sistēmas

  Plašās inženiertehniskās iespējas, kas nodrošina pasaulē vadošos pilnībā integrētus izmantošanai gatavus risinājumus pašapkalpošanās bagāžas nodošanas un reģistrēšanās apstrādes jomā. Cieši sadarbojoties ar partneriem, lai uzstādītu īpaši pasūtītu inovatīvu tehnoloģiju sistēmu klāstu efektivitātes palielināšanai un izmaksu samazināšanai.

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.