Noslēdzies Tech Industry 2022

Noslēgusies gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā “Tech Industry 2022”. Izstāde šogad norisinājās no 19. līdz 21. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. “Tech Industry 2022” piedalījās vairāk nekā 250 uzņēmumu “Tech Industry” un piedāvāja  vienuviet iepazīt plašo risinājumu klāstu metālapstrādei, metālizstrādājumu ražošanai, mašīnbūvei, būvniecībai, automatizācijai, elektronikai, elektrotehnikai, autoservisiem, ceļu un tiltu celtniecībai, kuģu, dzelzceļu un avio būvei, lauksaimniecībai, ūdensapgādei, siltumapgādei un citiem saistīto nozaru uzņēmumiem.

Hansab pirmo gadu ņēma dalību Tech Industry 2022 izstādē, prezentējot izcilus automatizācijas un drošības risisinājumus :  

  • Entringo Parking – autostāvvietu risinājums;
  • Entringo Traffic – vieda satiksmes vadības sistēma;
  • Drošības un piekļuves risinājumi no Suprema ;
  • Robots Temi ;
  • Elektroauto uzlādes risinājumu no Etrel;
  • Multimediju risinājumi no Samsung.

Automatizācijas nodaļas vadītājs Genādijs Kuvšinovs vērtē izstādes norisi pozitīvi : “Izstāde ilga trīs dienas, apmeklētāju skaits bija ļoti liels un cilvēki izbaudīja izstādes gaisotni. Hansab dalība šajā izstādē notika pirmo reizi un balstoties uz izstādes konceptu un mērķauditoriju izvēlējamies prezentēt automatizācijas un drošības risinājumus, kas saistoši nozarēm. Šobrīd atskatoties uz izstādi varu teikt, ka kopumā izstādes apmeklētāji bija ļoti ieinteresēti mūsu piedāvātajos risinājumos, pastiprināta interese bija jūtama par Entringo risinājumiem, kā arī piekļuves risinājumiem no Suprema. Izstādes laikā iegūti daudz nodrīgi kontakti un šobrīd darbojamies pie piedāvājumu apstrādes, lai uzsāktu sadarbību.

 

 

Automatizācijas risinājumu  jautājumos palīdzēs: 

Genādijs Kuvšinovs
Automatizācijas risinājumu grupas vadītājs

Genadijs.Kuvsinovs@hansab.lv

+371 29446488

Aleksandrs Gargažins
Pārdošanas projektu vadītājs

aleksandrs.gargazins@hansab.lv

+371 27157101

Atpakaļ