Naudas apstrādes tehnika

Naudas apstrādes tehnoloģija ietver ierīces, kas atvieglo datu aprstrādi, naudas skaitīšanu un šķirošanu, ļauj saskaitīt lielas naudas summas ātri un precīzi. Ierīces sniedz ātru un precīzu rezultātu un palīdzt ietaupīt daudz laika, salīdzinot ar manuālo naudas skaitīšanu.

Valūtas detektori

Viltoto eiro kvalitāte pastāvīgi pieaug, un ar vizuālās pārbaudes palīdzību bieži vien nav iespējams nošķirt īstu naudu no viltojuma. Mēs iesakām vienmēr lietot valūtas detektorus banknošu pārbaudei. Lai ātri un efektīvi varētu atklāt viltotas banknotes, Hansab piedāvātie eiro detektori pārbauda dažādus banknošu drošības elementus - magnētiskās joslas, infrasarkanos elementus, attēlus un ūdenszīmes. Eiro detektori pasargās Jūs no viltotu banknošu ieplūšanas biznesā.

Produkta kategorija

Monētu šķirotāji un pakotāji

Lai uzglabātu un pārvietotu lielu skaidras naudas apjomu, to nepieciešams iepakot. Šim nolūkam ir nepieciešamas dažādas monētu un banknošu iepakošanas iekārtas.

Produkta kategorija

Skaidras naudas depozitēšanas iekārtas

Skaidras naudas depozitēšanas koncepts ļauj klientiem izvairīties no rindām un veikt pašapkalpošanās depozitēšanu, viņiem ērtākajā laikā un vietā. Izdot monētas pāri letei ir dārgi un laikietilpīgi. Samazinot rindas, Jūsu darbinieki varēs koncentrēties uz produktīvākiem uzdevumiem. Tāpat šī automatizētā sistēma samazina viltotu monētu iekļuves risku sistēmā. Jauns bizness tiks radīts, kad Jūs atbrīvosiet savus darbiniekus no dārgās manuālās naudas apstrādes, jo tā vietā viņi varēs koncentrēties uz lielāku peļņu nesošām aktivitātēm.

Produkta kategorija

Skaidras naudas atvilktnes, turētāji un kastes

Kases aparātu atvilktnes ir nozīmīgas tiem uzņēmumiem, kam ikdienā nākas saskarties ar skaidras naudas norēķiniem. To lietošana ir ātra un ērta, un ļauj ietaupīt laiku gan Jums, gan Jūsu klientiem.

Produkta kategorija