Naudas apstrādes tehnika

Banku nozarē drošība ir ļoti svarīga. Lai nodrošinātu to, ka nauda un vērtslietas ir drošībā visu laiku, bankām ir jābūt pilnīgai kontrolei par savu naudas apstrādes un izplatīšanas procesu. Manuāli procesi bankas darbību padara neefektīvu un pieļauj neprecīzu apstrādi. Automatizētas naudas apstrādes un naudas izplatīšanas sistēmas var samazināt šo risku, papildus nodrošinot izsekojamību un uzticamību.

Valūtas detektori

Viltoto eiro kvalitāte pastāvīgi pieaug, un ar vizuālās pārbaudes palīdzību bieži vien nav iespējams nošķirt īstu naudu no viltojuma. Mēs iesakām vienmēr lietot valūtas detektorus banknošu pārbaudei. Lai ātri un efektīvi varētu atklāt viltotas banknotes, Hansab piedāvātie eiro detektori pārbauda dažādus banknošu drošības elementus - magnētiskās joslas, infrasarkanos elementus, attēlus un ūdenszīmes. Eiro detektori pasargās Jūs no viltotu banknošu ieplūšanas biznesā.

Produkta kategorija

Banknošu skaitītāji/šķirotāji

Neskatoties uz mūsdienās strauji pieaugošajiem elektroniskajiem bankas maksājumiem, skaidras naudas aprites summas turpina palielināties. Naudas skaitīšana manuāli ir neērta un neprecīza, tāpēc mēs piedāvājam banknošu skaitītājus ātrai un precīzai naudas apstrādei.

Produkta kategorija

Monētu skaitītāji un šķirotāji

Nepieciešamība pēc monētu skaitītājiem rodas, ja uzņēmumam ir liels monētu apgrozījums, monētu skaitīšana aizņem ievērojamu dienas daļu un traucē ikdienas darbu veikšanai. Piemēram, bankas, kazino, tirdzniecības uzņēmumi, autostāvvietas u.tml. Monētu skaitītāja un monētu šķirotāja vienlaicīga izmantošana nodrošina monētu saskaitīšanu un sakārtošanu pa nominālvērtībām, kas dod iespēju naudu nekavējoties atkārtoti sūtīt apgrozībā.

Produkta kategorija

Monētu šķirotāji un pakotāji

Lai uzglabātu un pārvietotu lielu skaidras naudas apjomu, to nepieciešams iepakot. Šim nolūkam ir nepieciešamas dažādas monētu un banknošu iepakošanas iekārtas.

Produkta kategorija