Naudas apstrādes automāti ATM

Ļaujiet savai finanšu iestādei transformēt pašapkalpošanās kanālu ar Naudas apstrādes tehnoloģiju. Vairojiet rezultātu, samaziniet izmaksas un palieliniet efektivitāti.

Sazinieties ar mums
 • Bankomāti, kas neliks vilties
  Bankomāti, kas neliks vilties

  Daudzi lietotāji bankomātus redz kā bankas iestādes seju. Tieši tāpēc bankomātiem ir jāstrādā korekti un vienmēr jābūt gataviem nākamajam darījumam. Bankomāti var palīdzēt uzlabot lietotāju pieredzi, palielināt ieņēmumus un samazināt izmaksas, kā arī prognozēt problēmas, kas saistītas ar skaidras naudas nepietiekamību, pirms tas reāli notiek. Hansab partneris NCR ir pasaules vadošais bankomātu pakalpojumu sniedzējs, tā ir pirmā izvēle ceļā uzlabotu klientu pieredzi ar labāko iespējamo pašapkalpošanās risinājumu.

 • Inteliģenti naudas depozīta automāti
  Inteliģenti naudas depozīta automāti

  SelfServ™ inteliģentie naudas depozīta automāti iekļauj naudas apstrādes moduļu klāstu, radot jaunas opcijas, kas pašapkalpošanās jomā apmierina gan fizisko personu, gan uzņēmumu vajadzības. Maksimāli palieliniet rezultātus, kādus naudas automātu tīkls var dot Jūsu uzņēmumam ar šiem uzticamiem, izturīgajiem un drošiem naudas automātiem. Patērētāji vēlas, lai viņu bankas palīdzētu viņiem izdarīt vairāk īsākā laika sprīdī. Ērtība un vienkāršība ir īstie atslēgvārdi.

 • Uzkrātā pieredze
  Uzkrātā pieredze

  NCR ir uzņēmums, kura ražojumus ikdienā izmanto liela daļa sabiedrības. Automātiskie naudas izmaksas aparāti jeb bankomāti (ATM) ir kļuvuši par tik dabisku lietu, ka ir grūti iedomāties dzīvi bez tiem. NCR ražotos bankomātus citu starpā izceļ drošība, stabilitāte un plašais pielietojumu spektrs. Bankomāti tiek ražoti dažādām pielietošanas jomām: ir īpaši modeļi, kas paredzēti uzstādīšanai telpās vai ārā, kājāmgājējiem un autovadītājiem piemēroti bankomāti. Katram modelim var izvēlēties konkrētu dizaina risinājumu atkarībā no bankas vajadzībām.

  Hansab sadarbojas ar visām lielākajām bankām Baltijas valstīs bankomātu piegādes jomā. Būtiska mūsu ikdienas darba daļa ir saistīta ar bankomātu apkopi. Hansab ir oficiālais un sertificētais NCR partneris Baltijas valstīs. Hansab tehniskie speciālisti ir apguvuši īpašus mācību kursus NCR mācību centrā, ko apliecina atbilstoši sertifikāti. Kopumā Hansab apkalpo vairāk nekā 1000 NCR ražotos bankomātus Baltijas valstīs.

Mūsu realizētie projekti

Pašapkalpošanās monētu iemaksāšanas sistēma Swedbank filiālēs

Swedbank Latvijā 2013. gada rudenī vairākās filiālēs izvietoja pašapkalpošanās, ražotāja ScanCoin, monētu depozitēšanas iekārtas.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Swedbank bankomātu aprīkošana ar tintes aizsardzību

Hansab sadarbībā ar partneri Oberthur Cash Protection (Francija) 2012. gada aprīlī ir veiksmīgi realizējis Swedbank bankomātu aprīkošanu ar tintes aizsardzību. 

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Skaidras naudas apstrādes risinājums Ziemeļigaunijas medicīnas centrā

Jautājumi un problēmas, kas saistīti ar skaidras naudas apstrādi, ir aktuāli ne tikai mazumtirgotājiem, bet arī visām iestādēm, kur par produktiem un pakalpojumiem norēķinās skai

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.