Nākotnes mazumtirdzniecības tehnoloģiju izstāde EuroCIS 2024 norisināsies 27.02.-29.02, Diseldorfā.

EuroCIS 2024 ir Eiropas vadošais pasākums mazumtirdzniecības tehnoloģiju jomā. Vērienīgā izstāde norisināsies no 27.-29. februārī Diseldorfā.

EuroCIS ir platforma, kurā tiekas tehnoloģiju inovatori un mazumtirdzniecības nozares pārstāvji. Izstāde piedāvā ieskatu jaunākajās tendencēs un attīstībā, kas ietekmē mazumtirdzniecību.

Pasākumā būs dažādas programmas ar augstākā līmeņa runātājiem un galvenajām tēmām, koncentrējoties uz sešām karstām tēmām, kas pašlaik pārveido mazumtirdzniecības tehnoloģiju sektoru:

Uz klientu orientēti risinājumi: uzsverot klientu apkalpošanas, lojalitātes un personalizācijas nozīmi.
Mākslīgais Intelekts un mašīnmācīšanās: demonstrējot jaunākās mākslīgā intelekta, mašīnmācīšanās un “big data” analīzes tehnoloģijas.
Uzlaboti maksājumu risinājumi: izceļot inovācijas bezkontakta maksājumos, mobilajos norēķinu risinājumos un tiešsaistes maksājumu metodēs.
Daudzkanālu stratēģijas: izmeklējot integrētus risinājumus gan tradicionālajai, gan tiešsaistes tirdzniecībai.
Bezkontakta iepirkšanās pieredze: demonstrējot nākotnes bezkasiera, automatizētus un digitalizētus veikalus.
Gudra enerģijas pārvaldība: koncentrējoties uz enerģijas taupīšanas un izmaksu efektīviem risinājumiem mazumtirdzniecībā.
 

Vairāk par izstādi, tās dalībniekiem un citu svarīgu informāciju meklējiet šeit.

Mēs aicinām jūs apmeklēt šo izstādi un iepazīties ar mūsu sadarbības partneru jaunākajiem risinājumiem un produktiem. Tas ir lielisks veids, kā uzzināt par jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām mazumtirdzniecības nozarē no tādiem uzņēmumiem kā Citizen, Glory, Honeywell, Ingenico, Sensormatic, SES Imagotag, Zebra un daudz citiem.

EuroCIS 2024 aicina nozares profesionāļus veidot savu mazumtirdzniecības biznesu nākotnei. Ar tās plašo programmu, ekspertu ieskatu un inovatīvajiem izstādītājiem, pasākums ir paredzēts kļūt par izšķirošu brīdi mazumtirdzniecības tehnoloģiju sektorā.

 

Vēlaties apmeklēt vērienīgāko mazumtirdzniecības izstādi kopā ar mums? Sazinieties

 

Māris Macuks

Mazumtirdzniecības risinājumu pārdošanas projektu vadītājs

maris.macuks@hansab.lv, mob. 27700887

 

Atpakaļ