Hansab Elektronskas cenu zimes Elvi

Modernās tehnoloģijas mazumtirdzniecībā: ELVI pionieris elektroniskajās cenu zīmēs

Ar prieku paziņojam, ka otrdien, 14. maijā, durvis vēra jauns ELVI veikals Zvejniekciemā, kas atrodas gleznainā jūras krastā. Šis veikals ir nozīmīgs ar to, ka tas ir pirmais ELVI franšīzes tīkla veikals, kas jau no atvēršanas brīža ir aprīkots ar elektroniskajām cenu zīmēm. Šis nozīmīgais solis iezīmē būtiskas pārmaiņas mazumtirdzniecības nozarē, veicinot efektivitāti un ilgtspējīgu attīstību.

Elektronisko cenu zīmju ieviešana veikalu tīklā ELVI ir būtisks solis uz priekšu. Šīs digitālās cenu zīmes ļauj veikalu personālam ātrāk un precīzāk atjaunināt cenas, kas savukārt samazina manuālā darba apjomu un kļūdu iespējamību. Šī tehnoloģija ne tikai uzlabo veikalu darbības efektivitāti, bet arī ievērojami uzlabo klientu apkalpošanu, ļaujot personālam vairāk laika veltīt tiešai saskarsmei ar pircējiem.

lgtspējīga attīstība ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm. Elektronisko cenu zīmju ieviešana palīdz samazināt papīra patēriņu un citus resursus, veicinot videi draudzīgāku pieeju mazumtirdzniecībai. Šīs tehnoloģijas ieviešana ir investīcija nākotnē, kas nodrošina būtiskus ieguvumus gan darbiniekiem, gan pircējiem. Darbinieki gūst labumu no uzlabotas darba vides un samazināta darba slodzes, savukārt pircēji var baudīt precīzākas cenas un ātrāku apkalpošanu.

ELVI Latvija valdes locekle Laila Vārtukapteine par šo projektu saka:
“Pakāpeniska pāreja uz digitālām cenu zīmēm veikalu tīklā ELVI ir nozīmīgs un rūpīgi plānots solis, kas ilgtermiņā ļaus būtiski samazināt dažādas tirdzniecības izmaksas un taupīt resursus. Sadarbībā ar SIA Hansab esam veiksmīgi īstenojuši digitālo cenu zīmju ieviešanas pilotprojektu Siguldā un turpinām veikalu vides modernizāciju citos objektos. Jaunais ELVI Zvejniekciemā ir pirmais ELVI franšīzes tīkla veikals, kurš jau atvēršanas brīdī ir aprīkots ar elektroniskajām cenu zīmēm. Šīs ir investīcijas ilgtspējīgā attīstībā, un esmu pārliecināta, ka to novērtēs gan mūsu darbinieki, gan pircēji.”

Mēs esam priecīgi par veiksmīgo sadarbību ar ELVI Latvija, kas ļauj mums ieviest jaunākās tehnoloģijas un risinājumus mazumtirdzniecības jomā. Šīs investīcijas ilgtspējīgā attīstībā nodrošina būtiskus ieguvumus gan darbiniekiem, gan pircējiem, veicinot efektīvu resursu izmantošanu un uzlabojot klientu iepirkšanās pieredzi. Apsveicam ELVI ar jauno veikalu Zvejniekciemā un aicinām visus apmeklēt un iepazīties ar mūsu tehnoloģiju priekšrocībām!

Atpakaļ