Mobilā piekļuve – ērtumam un drošībai

Mūsdienu cilvēka dzīve jau sen vairs nav iedomājama bez viedtālruņa, un ne jau tāpēc, ka tas ir ērts sazināšanās rīks, bet gan tāpēc, ka viedtālruņa funkcijas mūsdienās ir kļuvušas teju vai neierobežotas un tās sāk aizstāt mūsu ierastās ikdienas darbības ik uz soļa. Jāpiebilst, ka tas būtiski samazina gan laika, gan naudas resursu patēriņu.

  • Šodien mēs ar viedtālruni un Contactless funkcionalitāti varam ar nelielu telefona vēzienu norēķināties par saviem pirkumiem, tādējādi padarot norēķinu procesu ne vien ērtu, bet arī neticami ātru.
  • Savā viedtālrunī, ar īpašu mobilo aplikāciju palīdzību, mēs varam uzglabāt informāciju par savām atlaižu un lojalitātes kartēm, tādējādi izvairoties no neērtiem brīžiem pie kasēm.
  • Novietojot automašīnu maksas stāvvietā, vairs nav jāmeklē tuvākais norēķinu automāts, jo varam norēķināties ar īpaši izstrādātu mobilo aplikāciju.
  • Mobilo viedtālruni varam izmantot arī kā efektīvu rīku savā biznesā, nodrošinot karšu maksājumus itin visur kopā ar Swedbank mini termināli.

Un kāpēc gan viedtālrunis nevarētu kļūt par drošu un ērtu rīku piekļuves kontroles vajadzībām? Var!

Mūsu partneris Suprema izstrādājis BioStar 2 Mobile Card lietotni personas identificēšanai ar viedtālruņa palīdzību. Tagad piekļūt objektiem iespējams, izmantojot  viedtālruni un Suprema  mobilo aplikāciju Mobile Card.

Personas datu drošībai

Personas datu drošības jautājums, līdz ar viedtālruņu ienākšanu cilvēku dzīvēs, ir kļuvis par plaši apspriestu un sensitīvu. Lai pasargātu personas datus, visa personas bimoteriskā informācija tiek uzglabāta lietotāja viedtālrunī, padarot risinājumu ne vien ērtu, bet arī drošu, jo, lai piekļūtu šai informācijai nepieciešama lietotāja autentifikācija viedtālrunī. Savukārt ierastās RF piekļuves kartes nozaudēšanas gadījumā, informāciju relatīvi vienkāršā veidā iespējams kopēt un izmantot ļaunprātīgi.

Resursu optimizācijai

RF piekļuves karšu iegāde var būt dārgs un laikietilpīgs process, īpaši, ja nepieciešams tās iegādāties lielos apjomos. BioStar 2 Mobile Card risinājums ļaus jums samazināt izmaksas uz RF karšu iegādi.

BioStar 2 Mobile Card atbalsta BLE jeb Bluetooth Low Energy un NFC jeb Near Field Communication, tāpēc mobilā aplikācija darbojas ar teju ikvienu viedtālruni. Nav nepieciešami trešo pušu servera pakalpojumi un lasītāji.

 

Ja jums šķiet, ka risinājums varētu būt piemērots jūsu biznesam, kontaktējieties ar Hansab pārdošanas projektu vadītāju Ojāru Briedi rakstot: ojars.briedis@hansab.lv vai zvanot (+371) 26 102 678

Atpakaļ