Maksājumi ar bezkontakta karti — ērti, ātri un droši.

Bezkontakta karšu kampaņa “Piik un Gatavs”.

Mūsu maksājumu karšu guru no Ellore -  Alar Alumaa, kampaņas atklāšanas pasākumā “Piik un Gatavs”  skaidroja par drošības aspektiem norēķinoties ar bezkontaktu kartēm. (VIDEO)
Bezkontakta maksājumi ir tikpat droši kā ar PIN kodu aizsargātie. Lai skaidrotu tirgotāju un pircēju priekšrocības bezkontaktu norēķiniem, no 2019. gada janvāra līdz martam Mastercard sadarbībā ar Finanšu nozares asociāciju organizē informatīvo kampaņu “Piik un gatavs”.

Kampaņa ir vērsta uz Latvijas pircēju lielāku informētību par bezkontakta karšu maksājumu priekšrocībām.

Swedbank mini terminālis (mPOS) ir savienots ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth funkciju, un viss, kas ir nepieciešams - viedtālruņa datu pārraides pieejamība. Šis risinājums ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem ar nelielu karšu norēķinu darījumu skaitu.

Kampaņa ir vērsta uz Latvijas pircēju lielāku informētību par bezkontakta karšu maksājumu priekšrocībām. Kopā ar Mastercard Latvijas Finanšu asociāciju un dažiem lielākajiem mazumtirgotājiem tirgū viņi apsprieda bezkontakta maksājumu tendences tirgū. 
Mastercard un Finanšu nozares asociācijas Latvijas iedzīvotāju pētījums rāda, ka jau 51 % Latvijas iedzīvotāju ir bezkontakta karte un teju 40 % to regulāri lieto ikdienas pirkumiem. Asociācijas apkopotie dati par 2018. gada 3. ceturksni liecina, ka Latvijā ir izsniegtas vairāk nekā 800 tūkstoši bezkontakta karšu. Vērojams 71 % pieaugums, ja salīdzinām ar 2017. gada 4. ceturkšņa datiem. Jau vairāk nekā 57 % karšu pieņemšanas iekārtu (POS termināļu) Latvijā ir ar bezkontakta funkciju
Vadošais digitālās komercijas un fintech pētījumu centrs Juniper Research prognozē, ka nākamo piecu gadu laikā (līdz 2023. gadam) vairāk nekā puse jeb 53 % no globālajām POS transakcijām būs tieši bezkontakta norēķini.

Vairāk informācijas www.piikungatavs.lv.
 

Embedded thumbnail for Maksājumi ar bezkontakta karti — ērti, ātri un droši.
Atpakaļ