Mājas pakomāts

Kompakti un viedi, 24/7 pieejami sūtījumu pakomāti ir paredzēti uzstādīšanai dzīvojamos kompleksos.

Sazinieties ar mums
 • Sūtījumu risinājums daudzdzīvokļu ēkām
  Sūtījumu risinājums daudzdzīvokļu ēkām

  Risinājums, kā piegādāt sūtījumus dzīvojamos kompleksos un daudzdzīvokļu ēkās, ir sūtījumu pakomāti, kas paredzēti visiem laika apstākļiem. Tos var uzstādīt iekštelpās vai ārā, un ir pieejami visiem sūtījumu piegādātājiem un vietējiem piegādes pakalpojumu sniedzējiem, atļaujot drošu sūtījumu un preču piegādi. Saņēmēji gūst labumu no ērtas saņemšanas iespējas, kas ir pieejama visu diennakti un tieši pie mājām.

 • Ērtums, kvalitāte un drošība
  Ērtums, kvalitāte un drošība

  Kompakti, 24/7 pieejami sūtījumu pakomāti ir paredzēti uzstādīšanai dzīvojamos kompleksos. Pateicoties gadu desmitu pieredzei un labākajai ražošanas kvalitātei, tie ir izturīgi un droši. Veicamās darbības ir ātras un vieglas, izmantojot viedtālruņa lietotni un skārienekrānu.

 • Iedzīvotājiem, loģistikas speciālistiem un īpašumu pārvaldniekiem
  Iedzīvotājiem, loģistikas speciālistiem un īpašumu pārvaldniekiem

  Katru sūtījumu var piegādāt ar pirmo piegājienu, izslēdzot iespēju, ka tas varētu tikt pārvirzīts un citu pakomātu. Tas rada priekšrocības saņēmējiem un piegādātājiem, kā arī ēku pārvaldniekiem.

Mūsu realizētie projekti

Hansab uzstādījis 41 pakomātu terminālu lielākajās Lietuvas pilsētās

Galvenā atšķirība starp parastu paku nosūtīšanu un paku nosūtīšanu, izmantojot pakomātus, ir tā, ka sūtot paciņu, izmantojot pakomātu, nav svarīgi, kāds ir tās svars, šajā gadīju

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Hansab uzstāda 45 DPD paku terminālus visā Baltijā paku nosūtīšanai un saņemšanai

Pērn Hansab realizēja ievērojamu Baltijas mēroga automatizācijas projektu, uzstādot vairāk kā 45 automatizētus paku terminālus vadošajam sūtījumu piegādātājam Baltijā un Eiropā - DPD. Attīstoties e-komercijai un palielinoties sūtījumu saņēmēju skaitam, DPD turpina investēt Pickup tīkla infrastruktūras attīstībā, nodrošinot klientiem pakalpojumus atbilstoši nozares augstākajiem standartiem.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Grāmatu izsniegšanas skapis Tallinas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā

2020. gada aprīlī Tallinas Universitātes Akadēmiskā bibliotēka atklāja pašapkalpošanās grāmatu izsniegšanas skapi “Raamatutark (Bookwise)”.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.