Hansab uzstādītais Latvijas pasta pakomāts

Lielākais pakomātu tīkls Latvijā top kopā ar Hansab

Latvijas Pasts kopā ar Hansab īsteno vienu no nozīmīgākajiem un ambiciozākajiem projektiem pasta pakalpojumu nozarē – lielāko pakomātu tīklu visā Latvijas teritorijā
Šī iniciatīva paredz vairāk nekā 500 pakomātu uzstādīšanu dažādās Latvijas pilsētās un reģionos, nodrošinot pieejamākus un ērtākus pakalpojumus gan iedzīvotājiem, gan uzņēmumiem.

Projekts sākās ar mērķi modernizēt un padarīt pasta pakalpojumus vienkāršāk izmantojamus, reaģējot uz aizvien pieaugošām e-komercijas nozares prasībām un klientu vajadzībām pēc ātrākiem un drošākiem sūtījumu saņemšanas veidiem. Jaunie pakomāti aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām, tajā skaitā ar vēstuļu nosūtīšanas nodalījumiem, kas ir būtisks solis pretim efektīvākai korespondences apstrādei.
Pašlaik ir uzstādīti jau 44 jaunie pakomāti un līdz gada beigām plānots uzstādīt vēl 200, nodrošinot vienu no lielākajiem pakomātu tīkliem Latvijā.

Jānis Kūliņš, Latvijas Pasta valdes loceklis, akcentē: "Komanda aktīvi strādā, lai sasniegtu vairāk, izdarītu labāk un nodrošinātu ērtus pakalpojumu saņemšanas veidus, kas pielāgoti iedzīvotāju vajadzībām. Šogad pirmo pakomātu uzstādījām Pāvilostā, savukārt jaunākais atrodams Limbažos. Esam tikai pusceļā, jo mūsu mērķis – lielākais pakomātu tīkls valstī."

Hansab kā projekta tehnoloģiskais partneris ir atbildīgs par jauno pakomātu tehniskā nodrošinājuma un uzstādīšanas procesu, garantējot, ka katrs pakomāts darbojas nevainojami un atbilst mūsdienu augstajiem standartiem.
Projekts turpināsies, paplašinot pakomātu tīklu gan lielajās pilsētās, gan mazāk apdzīvotās teritorijās, padarot Latvijas Pasta sniegtos pakalpojumus vēl pieejamākus un ērtākus visiem Latvijas iedzīvotājiem. 
Šis projekts ir liels solis uz priekšu, veicinot pasta nozares attīstību Latvijā un uzlabojot ikviena klienta pieredzi ar moderniem un inovatīviem risinājumiem.
 

Atpakaļ