Pepper robot

Konference - Nākotne ir šodien

Šī gada 24.martā Hansab ir aizvadījis ļoti veiksmīgu un nozīmīgu digitālo tehnoloģiju konferenci “Nākotne ir šodien”, kas norisinājās vienā no modernākajiem muzejiem Baltijā - Rīgas Motormuzejā. Konferences galvenais mērķis bija patīkamā atmosfērā sapulcināt  vienuviet dažādu nozaru pārstāvjus un dalīties zināšanās un pieredzē tehnoloģisko risinājumu tendencēs.

Konferencē ieskatu dažādos risinājumos sniedza  astoņi lektori no četrām pasaules valstīm un tika pārstāvēti tādi uzņēmumi kā LG, Signagelive, Innorange, Overly. Protams, ar prieku aktuālākos risinājumos dalījāmies arī mēs paši un mūsu kolēģis no Hansab Grupas – Inovāciju vadītājs Priits Ivanovs. Svarīgi minēt, ka konferencē ar pozitīvu un uzskatāmu pieredzes stāstu par muzeja modernizēšanu dalījās arī Motormuzeja direktors Aivars Aksenoks, kurš būtiski iezīmēja, kā tehnoloģijas var strauji uzlabot apmeklētāju pieredzi, krasi audzēt muzeja popularitāti un veicināt tā attīstību īsā laikā posmā.

Pasākuma izskaņā klientiem bija unikāla iespēja iepazīties ar atraktīvo robotu Pepper, uzklausīt stāstus par iespējamo robota pielietojumu un nākotnes iespējām.

“Pasākuma atmosfēra bija lieliska un sniegtais saturs interesants, prieks bija redzēt patiešām jaunas un interesantas lietas. LG prezentācija pārsteidza ar saviem jaunumiem un, protams, robota Pepper prezentācija”, stāsta Swedbank pārstāvis Artis Vaļuks

Konferenci apmeklēja un idejas smēlās pārstāvji no tādiem uzņēmumiem kā Swedbank, SEB banka, RIMI Latvia, Medicīnas sabiedrības ARS, Air Baltic, DNB banka, Maxima Latvija, Circle K Latvia, Aldaris un daudzi citi.

Aicinām ielūkoties nelielā video ieskatā par pasākuma norisi, kurā iemūžināta pasākuma atmosfēra un spilgtākie mirkļi! 

Embedded thumbnail for Konference - Nākotne ir šodien
Atpakaļ