KLIENTU APTAUJAS 2021 REZULTĀTI

Noslēdzoties klientu apmierinātības aptaujai, šogad Hansab Latvija klientu apmierinātības indekss sasniedza augstāko atzīmi kopš 2011. gada - 4.3.

Kā katru gadu arī šogad, septembra vidū, laika posmā no 16.09.-30.09.2021 norisinājās Hansab klientu apmierinātības aptauja kurā kopumā, no visām Baltijas valstīm, piedalījās 371 profesionālis, vērtējot mūsu darbiniekus, pakalpojumus, risinājumus un produktus. Aptaujas dalībnieki snieguši arī priekšlikumus sekmīgai sadarbības turpināšanai un pakalpojumu attīstībai.

Klientu vajadzību izzināšana - pirmajā vietā!

Hansab stratēģijas ietvaros mēs vienmēr esam cieši sadarbojušies ar saviem klientiem, lai tirgū radītu jaunus, pievienotās vērtības risinājumus.

Mūsu klienti augstu vērtē mūsu profesionalitāti, spēju pabeigt projektus no sākuma līdz beigām, neatkarīgi no sarežģītības. Un mēs esam priecīgi dzirdēt, ka viņi sagaida, ka mēs viņus izglītosim un dalīsimies tirgus tendencēs attiecībā uz mūsu piedāvātajiem risinājumiem un pakalpojumiem.

Mēs esam priecīgi, ka mūsu klienti pieprasa aizraujošus risinājumus, piemēram, mūsu piedāvātā sortimenta nomu un unikālu risinājumu piedāvājumus. Mēs esam pamanījuši arvien pieaugošu pieprasījumu pēc digitālajiem risinājumiem, sākot no drošības un biometrijas lietotnēm līdz IT atbalstam un beidzot ar integrētiem piekļuves kontroles risinājumiem.

Komunikācija daudzos komentāros parādījās kā atslēgas vārds. Mūsu klienti vēlas patstāvīgu komunikāciju ar mūsu komandām neatkarīgi no projekta statusa, sākot no konsultācijām un projekta izpētes līdz pēcpārdošanas apkalpošanai.

Mūsu mērķis – būt vadošajiem tehnoloģiju risinājumu piegādātājiem!

Mūsu komandas ir sākušas detalizētu rezultātu analīzi, atrodot jomas, kurām pievērst uzmanību un veikt uzlabojumus. Kad mēs lūdzām saviem klientiem papildus ierosinājumus, risinājumu un pakalpojumu portfelī, mēs saņēmām dažādus ierosinājumus par tā pilnveidošanu un attīstīšanu, tos izvērtēsim un izmantosim snieguma uzlabošanai nākotnē.

Mēs vēlamies pateikties visiem, kuri veltīja laiku, lai atbildētu uz aptauju un dalītos ar iespaidīgajiem komentāriem. Šogad visi aptaujas dalībnieki piedalījās trīs SONY IN EAR austiņu izlozē. Esam sazinājušies ar uzvarētājiem, un balvas ir veiksmīgi sasniegušas aptaujas dalībniekus.

 

 

Atpakaļ