Klientu apkalpošana un automatizācija

 • Automatizēto sabiedriskā transporta biļešu sistēmu ražotājs, kas piedāvā elektroniskās biļetes, kā arī to apstrādes un vadības risinājumus.

  Almex

  Amano ir pasaules līderis inovatīvu stāvvietu vadības risinājumu nodrošināšanā, kur strādā nozares pieredzējušākie inženieri un R&D speciālisti, lai piedāvātu tehnoloģiski progresīvu produktu tirgū.

  Amano

  Bibliotheca RFID Library Systems specializējas bibliotēku automātikas, inventarizācijas, kā arī kontroles un mediju drošības programmu un aparatūras izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā.

  Bibliotheca

  Cale ir pasaulē vadošais elastīgu pašapkalpošanās maksājumu sistēmu piegādātājs.

  Cale

 • Evolis projektē, ražo un pārdod plašu klāstu plastmasas karšu drukāšanas risinājumus.

  Evolis

  Hanover Displays ir pasaules līderis projektēšanas, ražošanas un pasažieru informācijas sistēmas piegādē sabiedrisko pakalpojumu transportlīdzekļiem.

  Hanover Displays

  Telelift ir līderis automatizēto transporta sistēmu ražošanā. Mūsu produktu klāsts ir sākot no loģistikas risinājumiem veselības aprūpes nozarē līdz pat pielietojumam rūpniecībā. Mēs esam vieni no vadošajiem konveijeru sistēmu ražotājiem vieglās kravas transportēšanai.

  Telelift

  Q-Matic ir līderis pircēju plūsmas vadībā (CFM).

  QMatic

 • SensMax ir gadiem ilga pieredze, izstrādājot un īstenojot cilvēku skaitīšanas sistēmas. Uzņēmums specializējas cilvēku skaitīšanas sistēmu izplatīšanā mazumtirdzniecības veikalu tīklos.

  SensMax

  Sielaff piedāvā tirdzniecības automātus dzērieniem, uzkodām, gatavajām kartēm un daudzus citus automātiskās tirdzniecības risinājumus un pašapkalpošanās tirdzniecības automātus.

  Sielaff

  Swisslog ir pasaulē vadošais pneimatisko cauruļu sistēmu un automātisko konteineru liftu sistēmu piegādātājs

  Swisslog