Karšu maksājumu risinājums mazajiem tirgotājiem

Šī gada jūnijā Hansab kopā ar Swedbank realizējuši unikālu maksājumu risinājumu – Swedbank Karšu lasītāju viedtālruņiem, zināmu arī kā mPOS. Jaunais risinājums ļauj mazajiem tirgotājiem piedāvāt karšu maksājumu iespējas it visur, iegūstot vairāk apmierinātu klientu un lielākus ieņēmumus.

Ar vien straujāk tradicionālos skaidrās naudas maksājumus sāk aizstāt karšu maksājumi, tieši tāpēc sabiedrība iespēju norēķināties ar karti sagaida vienmēr un visur. Jaunais karšu maksājumu risinājums piemērots mājražotājiem, rokdarbniekiem, izbraukuma tirgotājiem, individuālajiem komersantiem, kā arī tiem, kam raksturīgs neliels vai neregulārs darījumu skaits.

Atšķirībā no ierastajiem POS termināliem, Swedbank Karšu lasītājs viedtālruņiem ir bez nomas un apkalpošanas maksas, kā arī pieejams par īpaši izdevīgu cenu. Lai iegādātos Swedbank Karšu lasītāju viedtālruņiem nepieciešams noslēgt līgumu ar Swedbank par maksājumu karšu pieņemšanu. https://ib.swedbank.lv/business/cash/cashflow/cardservice/cardApp

Swedbank Karšu lasītājs viedtālruņiem ir viegli lietojams, viss, kas nepieciešams ir viedtālrunis vai planšetdators un interneta datu pārklājums.

Projekta ietvaros Ellore, Hansab Grupas programmatūru izstrādes uzņēmums, izstrādāja Swedbank iOS un Android mobilās aplikācijas, kas paredzētas Swedbank Karšu lasītāja viedtālruņiem lietošanai. Tās tika integrētas arī jau esošajā Swedbank mobilajā aplikācijā.

“Balstoties uz mūsu kompetenci un pieredzi karšu maksājumu risinājumos un mobilo aplikāciju izstrādē, mēs tikām izraudzīti šī projekta īstenošanai. Turklāt Swedbank ir Ellore uzticams partneris jau daudzu gadu garumā”, komentē Alar Alumaa, Ellore direktors.

Galvenās risinājuma priekšrocības:

  • Mobilitāte – Swedbank Karšu lasītāju viedtālruņiem Jūs varat izmantot visur, kur ir pieejams mobilais datu tīkls
  • Savienojams ar iOS un Android sistēmām
  • Ērti lietojams nelielā izmēra dēļ
  • Lētāks nekā ierastais POS termināls
  • Čekus iespējams nosūti gan pa e-pastu, gan SMS
  • Pieņem tradicionālās maksājumu kartes un bezkontakta kartes

Savu Swedbank Karšu lasītāju viedtālrunim jūs varat iegādāties Hansab e-veikalā vai tuvākajā Swedbank filiālē.

Iegādājies Karšu lasītāju:

 

Atpakaļ